Valensija – lankytinos vietos

Valensija – lankytinos vietos 2019-01-24 09:07

Tikriausiai nenustebtumėte jei paieškų sistemos rezultatai įvedus Ispanijos kryptį pirmiausiai pateiktų rekomendacijas, susijusias su tokiais didmiesčiais kaip Madridas ar Barselona. Visgi yra dar viena vieta niekuo nenusileidžianti savo istorine svarba bei kultūriniu savitumu – Valensija.

Rekomenduojame peržiūrėti šią mūsų surinktą informaciją apie NT ir automobilių nuomos, pardavimo, skelbimų portalus Ispanijoje. Kur ieškoti NT nuomos Ispanijoje, Tenerifėje?

Valensijoje dominuoja aikštės, kuriose susitelkusi didžioji dalis lankytinų objektų. Modernūs muziejai, reliktiniai praeities simboliai, atrakcijos visai šeimai, paplūdimiai, gastronominiai atradimai – tik maža dalis iš to, ką jums gali pasiūlyti šis pajūrio perlas. Jei pakeliui link nusižiūrėtų vietų norite pasimėgauti vaizdingomis panoramomis, sustoti pasidaryti nuotraukų atminčiai, pasinaudokite automobilio nuomos Valensijoje paslauga. Na, o pasirūpinus viešbučiu nakvynei galėsite visiškai atsipalaiduoti ir jaustis užtikrintais sėkminga kelione.

Valensijoje pirmu numeriu reiktų pasižymėti karališkąją Reina aikštę. Traukos centru čia tampa katedra. Pagrindiniais krikščionių maldos namais laikomas statinys, jau nuo trylikto amžiaus žavi įspūdinga( barokinio, gotikos ir neoklasikinio) stilių derinio išore bei ne ką kuklesniu vidaus interjeru. Taip pat katedroje saugoma Šventojo Gralio taurė.

Didingai atrodo ir miesto įkūrimą simbolizuojantis Mikolet bokštas. Po pažintinės dalies, galima užsukti į kurią nors kavinę išgerti arbatos, o norintys artimuosius nudžiuginti nedidelėmis dovanėlėmis turėtų pasidairyti specialių palapinių, kuriose prekiaujama rankų darbo autentiška produkcija, kita atributika.

Kita populiari stotelė- Ayuntamiento aikštė.  Nuostabios atmosferos, tiesiog sklandančios ore, pagrindiniai kaltininkai- dailūs namai, puikiai papildantys bendrą teritorijos peizažą.

Aplankykite rotušę, sudalyvaukite bulių kautynėse, vykstančiose gigantiškoje, romėnų amfiteatrą primenančioje arenoje, stebėkite pro šalį praeinančius vietinius bei patogiai įsitaisius ant suoliuko grožėkitės trykštančiais fontanais.

Būtinai neaplenkite unikaliosios Redondo aikštės. Kitaip nei tradicinės, ši yra uždara, apvalios formos, juosiama siaurių gatvelių, tad daugeliui joje praleidus bent dešimtį minučių lieka gilus įspūdis.

Nenuobodžiausite nusprendę pasibūti ankstesnių šimtmečių Ispaniją įkūnijančioje Carmen aikštėje. Be analogų neturinčio senamiesčio, išvysti galima ir kitų reikšmingų taškų kaip, kad senasis Karmelitų vienuolyno pastatas, Pineda rūmai, Joan Joaneso statula.

Asmeninio automobilio nuoma leis greičiau pasiekti tam tikrus objektus( ypač esančius užmiestyje). Taip pat sutaupys laiko, nes kur ir kada važiuoti bus tik jūsų pasirinkimas, nereikės derintis prie autobusų tvarkaraščių, permokėti taksi paslaugoms. Iš anksto rezervuotą transporto priemonę galėsite atsiimti pačiame oro uoste, kas pravartu norintiems laikytis griežtai suplanuotos dienotvarkės.

Toliau viešnagę pratęsite Virgen aikštėje. Katedros soboras, Šv.Mergelės Marijos bazilika, miesto valdžios rūmai- tai, dėl ko turistų čia nestinga niekada. Po pažintinės dalies, paskanauti sodraus ispaniško vyno ar paragauti tradicinių užkandžių kvies aikštėje įsikūręs restoranas.

Torres de Serranas vartai anuomet iškilo kaip miestą apsaugoti turėjęs statinys. Šiomis dienomis išlikę vartų fragmentai tapę vienu iš lankomiausių Valensijos objektų.

Tarsi atsidūrę kažkur tolimoje ateityje pasijusite atvykę į mokslo ir meno miestą. O aiktelėti priverčiančių erdvių jame ne viena ir ne dvi. Smalsiems bei viskuo besidomintiems skirti planetariumas, mokslo muziejus, okeanografijos parkas, augalų galerija ir kita.

Išties aktyvi bei nenuspėjama, atradimų kupina popietė nusimato Terra Mitica pramogų parko lankytojams. Ir vaikai ir jų tėveliai tikrai suras sau patinkančių užsiėmimų, kartu perprasdami senovės civilizacijų paslaptis.

Dar vienas kampelis, kuriame suderintas pasyvus ir aktyvus laisvalaikio leidimas – Turijos sodai. Teritorijoje gausu sportinio inventoriaus, žaidimų aikštelių, rečiausios augalijos, veikia bioparkas, o netoliese netgi tvarkingi paplūdimiai mėgstantiems saulės vonias.

Žinoma, populiariausi apsistojimui yra viešbučiai, bet puiki alternatyva tam gali būti specialūs nakvynės namai, kuriuose susipažinsite su kitais svečiais tiesiog bendroje virtuvėje ruošdami pietus. Visgi vertinantiems privatumą siūloma išsinuomoti atskirą kambarį.

Video: ką veikti Valensijoje

Valensijos žemėlapis

admin
Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos