Ispanija Sevilija Visos naujienos

Sevilija – fantastiško grožio miestas esantis pietų Ispanijoje, kuris vilioja nuostabiu klimatu, svaigiais aromatais bei tingiais žmonėmis, kurie niekur neskuba, nedirba jeigu jaučiasi pavargę, laimingai leidžia dienas. Šis regionas – vienas mėgstamiausių turistų. Ne tik dėl lankytinų objektų gausos bei ispaniškos aistros, tačiau ir dėl išrankiems turistams pritaikytų gyvenimo sąlygų, kurios leis visiškai atsilaiduoti ir pamiršti rūpesčius.

Rekomenduojame peržiūrėti šią mūsų surinktą informaciją apie NT ir automobilių nuomos, pardavimo, skelbimų portalus Ispanijoje. Kur ieškoti NT nuomos Ispanijoje, Tenerifėje?

Sevilija, be to, kad yra nuostabaus klimato ir užsukus į regioną norisi tik gulėti po palme ir nieko neveikti, tuo pačiu gali pasigirti ir lankytinų objektų gausa. Išskirtame pačius pagrindinius, kurie padės geriausiai perprasti Sevilijos dvasią.

Sevilijos mugė

Vienas nuostabiausių renginių Sevilijoje – kasmet rengiama mugė. Ji sutraukia daugiau nei kelis tūkstančius žmonių ne tik iš kitų Ispanijos miestų, tačiau ir turistų iš viso pasaulio.

Ši nuostabi mugė švenčiama pavasarį, Šv. Velykų savaitės metu. Pirmas kartas, kai mugė buvo surengta, datuojamas dar XIX amžiuje. Jau tuomet pamatytas šios mugės potencialas, tad metai iš metų ji kartojama ir vis labiau plečiasi.

Viešbučių Sevilijoje rezervavimas


Didelėje aikštėje renkasi gatvės prekeiviai, muzikantai, dainininkai bei dailininkai, kurie linksmina mugės svečius ir siūlo jiems įsigyti skaniausių prieskonių. Per dieną apeiti visos mugės yra neįmanoma.

Tiesa, kurie lankėsi joje tikina, kad didelis žmonių skaičius gal kiek erzina, tačiau apskritai buvimas tokio didelio renginio dalimi nuteikia maloniai.

Sevilijos katedra

Bene kiekvienas didesnis miestas gali pasigirti įspūdingo grožio religiniais objektais, kurie džiugina ne tik turistų, tačiau ir vietinių akis. Labai svarbu mokėti pastebėti pastatų, greta kurių gyvenate, grožį. Gotikinio stiliaus katedra iškilo XV amžiuje, taigi jau ne vieną šimtmetį džiugina aplinkinių akis.Koridos aikštė

Greta katedros yra aukštas bokštas, kuris išliko net nuo maurų laikų. Pačiame bokšto viršuje yra įrengta apžvalgos aikštelė į kurią gali užlipti kiekvienas norintis.

Izabelos II tiltas

Bene pats didžiausias tiltas Sevilijoje – Izabelos tiltas. Jis jungia įspūdingą miesto centrą su kitais, gyvenamaisiais, rajonais. Tiltas buvo pastatytas XIX amžiaus viduryje iš akmens, todėl yra labai tvirtas. Vietiniai organizuoja ekskursijas, kurių metu ne tik išgirsite istorijų apie šį tiltą, tačiau pro jį nukeliausite į prieplauką, kur yra rengiama ekskursija.

Alcazar sodai

Norite pakliūti į rojų? Tokiu atveju užsukite į Alcazar sodus, kurie dažnai pavadinami pačiais gražiausiais sodais visoje Ispanijoje. Greta sodų yra tuo pačiu pavadinimu pavadinti rūmai, kurie domina savo architektūros unikalumu. Sodai kartu su rūmais sukuria vieningumą bei harmoniją, tad užsukus norisi paprasčiausiai ilsėtis, ramiai leisti laiką bei piknikauti. Patys sodai užima didelę teritoriją, tad čia pasivaikščiojimams galite skirti visą pusdienį.

Calle de las Sierpes

Po šiuo pavadinimu yra paliktas vertinys – Gyvačių gatvė. Tai vienas svarbiausių prekybos centrų Sevilijoje, kuris yra įsikūręs netoli Plaza de San Francisko aikštės. Vieta, kurioje galite rasti ne tik suvenyrų, tačiau ir puikių vietų, kur tiekiami tradiciniai patiekalai.

Metropol Parasol

Norite pamatyti pačią didžiausią medinę skulptūrą pasaulyje? Tokiu atveju užsukite į Seviliją ir nueikite prie Metropol Parasol. Tai futuristinis statinys, kuris primena kepurėmis suaugusius grybus. Statinys iškilo 2011 metais ir šiuo metu yra vienas lankomiausių statinių visoje Ispanijoje.

Maria Luisa parkas

Dar viena labai graži ir įdomi vieta, kurią rekomenduojame aplankyti jeigu jau esate Sevilijoje. Tai pats didžiausias parkas, kuris kasmet pritraukia milijonus turistų. Parkas buvo pastatytas XIX amžiaus pabaigoje kaip dovana nuo princesės Marijos. Nuostabūs statiniai, augalai ir net gyvūnai džiugins Jus kiekviename žingsnyje, tad užsukite pasigrožėti nuostabiais vaizdais. Tai tarsi botanikos muziejus po atviru dangumi.

Sevilija – fantastiška vieta, kurioje rasite ką veikti. Tikrai nesusikoncentruokite vien tik ties gulėjimu prieš saulutę, kadangi šiame regione yra daug aktyvių pramogų. Juolab, drąsiai bendraukite su vietiniais, kurie labai malonūs, visada padeda ir net priima į savo šeimą.

Video: ką veikti Sevilijoje

Sevilijos žemėlapis