Ispanija Madridas Visos naujienos

Madridas – Ispanijos sostinė: aukščiausio lygio ekonominis, politinis ir kultūrinis mazgas, kuris vilioja turistus dėl savitos kultūros ir nuostabios gamtos. Manoma, kad vietiniai Ispanijoje gyveno jau prieš istoriniais laikais. Tai įrodo, kad šalies istorija labai ilga ir marga. Šiuo metu tai galima pamatyti apsilankius jos sostinėje Madride. Tai vieta, kuri kiekvienam atims žadą. Tiesa, Madride galima pajusti du skirtingus metų laikus: vasarą ir žiemą. Rekomenduojama atvykti šiltuoju sezonu, kadangi būtent tuomet galima gėrėtis nuostabia gamta ir mėgautis vandens pramogomis.

Rekomenduojame peržiūrėti šią mūsų surinktą informaciją apie NT ir automobilių nuomos, pardavimo, skelbimų portalus Ispanijoje. Kur ieškoti NT nuomos Ispanijoje, Tenerifėje?

Ieškai pigiausių kelionių į Madridą?

Kiekvienas žmogus atvykęs į naują šalį atranda tas vietas, kurios jam labiausiai atima žadą. Visgi, pateikiame kelis lankytinus objektus, kuriuos privalo pamatyti visi, kurie atvyko į Madridą.

Templo de Debod – viena iš labiausiai lankomų vietų. Įdomu, jog tai egiptiečių šventyklos griuvėsiai, kuriuos galima rasti pačiame Madrido centre. Šio nuostabaus architektūrinio paminklo statybos pradėtos 2 000 metų prieš Kristų, taigi šiuo metu jos jau skaičiuoja 4 000-metį. Įsivaizduokite, koks nuostabus jausmas užklumpa aplankius šią fantastišką vietą. Šventykla buvo kurta dievui Amonui ir deivei Izidei. Tai egiptiečių dovana Madridui, kuris mielai ją priėmė ir stengiasi išsaugoti iki šiol. Šios šventyklos liekanų lankymas yra visiškai nemokamas, tad pasinaudokite galimybe.

Viešbučių Madride rezervavimas


Alkalos vartai – XVIII amžiuje pastatytas neoklasikiniu stiliumi statinys, kuris turistus vilioja savo pompastika ir ekstravagancija. Vartus rasite Madrido nepriklausomybės aikštėje. Šiuos vartus galima vadinti žymiausiu Madrido simboliu. Jei galvojate, kokius suvenyrus parvežti artimiesiems – siūlome įsigyti Alkalos vartų kopijas. Tai labiausiai Madridą atspindintis simbolis.

Karališkas teatras – ne visų pasirenkamas variantas, kadangi atvykus atostogauti toli gražu ne visi nori apsilankyti balete. Visgi, jei bent kiek kyla toks poreikis – siūlome apsilankyti nuostabiame rūmus primenančiame teatre. Jame statomi tik žymiausių režisierių sceniniai šedevrai.

La Ventas bulių arena. Turbūt daugeliui žmonių Ispanija asocijuojasi su korida. Tiesa, išvysti tokio tipo reginius tikrai galima ne bet kada. Intensyviausiai jie vyksta šiltuoju sezonu ir La Ventas arena yra ta vieta, kurioje galima pamatyti žmogaus kovą su įniršusių buliumi. Silpnų nervų žiūrovams nerekomenduojama ten eiti.

Karališkasis botanikos sodas turistus traukia nuostabia gamta. Beveik 8 hektarų ploto sodas yra vienas didžiausių pasaulyje, o jame galima rasti daugiau nei 300 000 įvairių augalų, kurie būdingi ne tik Ispanijos gamtai, tačiau yra atvežti iš kitų kraštų ir puikiai prisitaikę prie vietinio klimato. Dažniausiai vieno apsilankymo metu sunkiai pavyksta apvaikščioti visą sodą, tad jei Madride lankotės ne vieną kartą – grįžkite, nes visada pavyks pamatyti sode ką nors naujo.

El Rastro sendaikčių turgus – tipinis Ispanijos turgelis. Tokių Madride yra ne vienas, tačiau šis bene pats didžiausias ir suteikiantis galimybę įsigyti pačių įvairiausių niekučių. Tiesa, šiame turguje labai populiaru pardavnėti padirbinius, tad jei manote, kad jums labai pigiai pavyko įsigyti firminę rankinę – turime jus nuvilti. Kita vertus, šis turgelis turi savotiško žavesio, kuris paskatina į jį vėl ir vėl sugrįžti.

Armijos muziejus buvo pastatytas Napoleono laikais. Šiuo metu jame galima susipažinti su Ispanijos kūrimosi istorija. Eksponatai labiausiai orientuoti į karinę techniką, tad labai įdomu stebėti, kaip kartu su amžiumi kito ir ginklai. Jame eksponuojamas net ir Kristupo Kolumbo artilerija, kuri jam padėjo įvykdyti didžiuosius atradimus.

Madridas – nuostabi vieta, kuri puikiai tinka tiek aktyvių pramogų ištroškusiems tautiečiams, tiek kiek ramesnių norintiems asmenims.

Madrido žemėlapis

Orai Madride

Madridas įkurtas Ispanijos centre, toli nuo jūros, tad planuodami kelionę į šį miestą, atkreipkite dėmesį, jog per karščius nebus taip lengva įšokti į vandenį ir atsigaivinti. Vasarą temperatūra šiame mieste pakyla iki 33 ar net 40 laipsnių! Tokiu metu parduotuvės užsidaro siestai, o ir turistai labiau mėgsta išeiti į miestą vakarais, nes dieną būna tiesiog nepakeliamas karštis. Vakarais oras gali atvėsti iki 18 laipsnių.

Žiemos mėnesiais temperatūra pakyla vidutiniškai iki 12 laipsnių. Tad atostogoms jau kiek per šalta. Kita vertus – mažiau turistų, ne tokios perkrautos gatvės. Jei važiuojate tiesiog pasigrožėti miestu ar aplankyti kelis muziejus, galite keliauti ir žiemą, tuomet ir lėktuvo bilietai ir viešbučiai pigesni. Naktį siekia 2 – 3 laipsnius šilumos, bet gali būti ir žemiau nulio.

Bene tinkamiausi mėnesiais atostogoms yra gegužė ir spalis, kurie oro temperatūra primena lietuvišką vasarą. Tad galima ir pasidžiaugti saule ir per daug neperkaisti. Vidutinė aukščiausia temperatūra siekia 22 laipsnius, vakarais atvėsta iki 10 – 11 laipsnių. Tad šiuo metu gali prireikti ir šilčiau apsirengti. Lietaus Madride iškrenta mažiau nei Lietuvoje, daugiausia – rudenį, mažiausi kiekiai – vasaros mėnesiais. Tiesiog keliaudami nepamirškite patikrinti orų prognozės ir pasirinkti tinkamą laiką atostogoms.

Madridas – elegancijos miestas VIDEO

Populiariausia ir pigiausia nakvynė Madrido centre

Pension Enebral. Šis hostelis yra įsikūręs pačiame Madrido centre. Ekonominės klasės kambariuose – šildymo sistemos, ventiliatoriai ir nemokamas belaidis internetas. Pagrindinis hostelio pliusas – jo vieta. Iš hostelio nesunkiai pasiekiami barai, restoranai, klubai. Visą parą dirbanti registratūra jums patars, kur praleisti dieną ar vakarą. Nuotraukos ir užsakymas.

Hostal Panizo. Hostelis įsikūręs miesto centre, vos už 150 metrų nuo garsiosios Puerta de Sol aikštės. Daugumoje kambarių rasite praustuvus ir dušus, kambariuose yra šildymo sistema, televizoriai. Taip pat čia rasite bagažo saugyklą ir ekskursijų informacijos punktą. Hostelyje veikia nemokamas belaidis internetas. Netoliese verda miesto centro gyvenimas, tad veikti čia bus ką. Aplinkui – barai, restoranai, klubai.  Nuotraukos ir užsakymas.

Hostal Oliver. Hostelis esantis Madrido centre gali pasigirti šildomais kambariais, nemokamu belaidžiu internetu, oro kondicionieriais ar ventiliatoriais ir televizija kambariuose. Kambariai čia paprasto, praktiško dizaino, dekoruoti ryškiomis spalvomis. Yra numerių tiek su privačiais vonios kambariais, tiek su bendrais. Visą parą dirbančioje registratūroje galėsite sužinoti jus dominančią informaciją apie keliavimą Ispanijoje. Nuotraukos ir užsakymas. 

Hostal Rayuela. Hostelis, įsikūręs šalia Fuencarral turgaus, netoli metro stočių. Kambariuose – grindys iš plytelių, šildymo sistema, ventiliatoriai, televizoriai. Siūlomi ir numeriai su privačiu vonios kambariu. Daugumoje numerių yra kriauklės. Yra belaidis internetas. Svečių namuose galima pasinaudoti bagažo saugojimo paslauga ir sužinoti informaciją apie ekskursijas po miestą. Aplink svečius namus – barai, restoranai, kavinės, klubai, tad norint pasiausti, nebus sunku rasti tam vietą. Nuotraukos ir užsakymas.

Hostal Naranjos II. Hostelis įsikūręs už 500 metrų nuo žymiosios Puerta de Sol aikštės. Čia rasite numerius su kondicionieriais ir privačiais vonios kambariais. Į kainą įskaičiuota patalynė ir rankšluosčiai. Yra belaidis internetas. Registratūroje galima pasinaudoti daiktų saugojimo paslauga ir gauti informacijos apie turizmą mieste. Kaip ir anksčiau aprašyti hosteliai, šis gali pasigirti puikia vieta, nuo kurios nesunku bus pasiekti Madrido centrą, kur verda gyvenimas. Nuotraukos ir užsakymas.

Viešbučių Madride rezervavimas