Ispanija Tenerifė Visos naujienos

Tenerifė – vulkaninė Ispanijos sala, kuri yra didžiausia iš visų septynių Kanarų salyno salų. Joje gyvena beveik 700 000 gyventojų, tačiau vasaros sezonu galima suskaičiuoti daugiau nei porą milijonų žmonių. Tai rodo, kad ši sala tikrai pamėgta turistų. Pietinėje Tenerifės dalyje visada šviečia saulė, kad kartais ši sala vadinama „amžinu pavasariu“.

Informaciją, keliones po Tenerifę, paplūdymius rasite šio teksto apačioje.

  1. Rekomenduojame peržiūrėti šią mūsų surinktą informaciją apie NT ir automobilių nuomos, pardavimo, skelbimų portalus Ispanijoje. Kur ieškoti NT nuomos Ispanijoje, Tenerifėje?

  2. Kur gyventi? Būsto nuoma Tenerifėje

Tenerifė, kaip ir kitos Kanarų salos, labiausiai traukia savo gamta, kraštovaizdžiu, tad būtent apsilankius ir šioje saloje rekomenduojame susipažinti su būtent gamtos sukurtomis vietovėmis.

Teidės ugnikalnis – viena iš pagrindinių vietų, kurias privalo aplankyti asmenys norintys arčiau susipažinti su šios salos gamtos gyvenimo rimtu. Būtent šis ugnikalnis galėtų būti vadinamas salos vizitine kortele, kuri pritraukia milijonus turistų kasmet. Specialiai sukurtas keltuvas leidžia užkilti į beveik 4 km aukštį ir stebėti salos kasdienybę. Sakoma, kad šio ugnikalnio paviršius primena mėnulį: suskeldėjęs gruntinis paviršius, kuriame negalima pamatyti nei vieno augaliuko. Stebuklingas jausmas aptinka kiekvieną žmogų užkilusi ant ugnikalnio. Tiesa, tai trečias pagal dydį ugnikalnis pasaulyje, tad galite įsivaizduoti, kokio dydžio jis yra. Tikrai ne kiekvienas žmogus perlipa savo baimes ir pasiryžta, kad ir saugiai, tačiau visgi užkilti į keturių kilometrų aukštį.

Viešbučių Tenerifėje rezervavimas


Drakono medis – tai Vinos miestelyje augantis medis, kuris savo gyvenimą skaičiuoja tūkstantmečiais. Jo aukštis 15 metrų, o skersmuo siekia net 12 metrų. Būtent dėl savo storumo jis ir traukia turistus, kurie susikabindami rankomis stengiasi apkabinti medį. Tiesa, ne tik šis medis vilioja apsilankyti į šį miestelį. Jame esantis parkas siūlo vaizdžiai susipažinti su pirmosiomis šioje teritorijoje gyvenančiomis gentimis, su šios salos istorija ir tėkme, kuri leidžia šiuo metu džiaugtis sėkmingai išvystyta turistine sritimi.

Ieškai pigiausių kelionių į Tenerifę?

Los Gigantes skardis taip pat kviečia aplankyti Tenerifės salą. Tai įspūdinga vieta, kuri dažniausiai įvardijama kaip galimybė pajusti gyvenimo dvelksmą. Beveik ant 600 metrų aukščio skardžio galima stovėti ir žiūrėti į siautulingą Atlanto vandenyno šėlsmą, kuris traukia turistus. Tiesa, nepaisant to, kad stengiamasi suteikti didžiausias saugumo sąlygas, visgi, šioje vietoje kartais susižeidžia smalsūs turistai. Taigi, būkite atsargūs.

Loro parkas yra ta pramogų vieta, kurioje siūloma susipažinti su augmenija ir gyvūnija, kurią galima rasti Tenerifėje. Beveik visos Kanarų salos siūlo panašaus tipo pramogas, tačiau įdomu tai, kad flora ir fauna išties skiriasi. Tai tik parodo, kokios unikalios visos salelės yra.

Galiausiai į Tenerifę vilioja ir Gvimaro piramidės, kurios iki šiol yra apipintos pačiais įvairiausiais mitais. Būtent paslaptys ir vilioja turistus apsilankyti šioje vietovėje. Šie keisti pastatai skaičiuoja jau kelis tūkstančius metų ir teigiama, kad jie labai primena genčių gyvenančių Pietų Amerikoje šventyklas. Panašu, kad greitai nepavyks išsiaiškinti jų atsiradimo kilmės, tačiau tiesa ta, kad pastarieji labai vilioja turistus. Sakoma, kad reikia sugalvoti norą ir paliesti piramidę. Tuomet visos jūsų svajonės virs realybe.

Galiausiai prieš išvykstant iš šios nuostabios salos rekomenduojame aplankyti ir Santa Kruzo miestelį. Žiemos metu skelbiamas didžiulis karnavalas, kurio metu susirenka daugiau nei porą milijonų smalsių žmonių. Jis vyksta vasario mėnesį, tad jei planuojate panašiu metu atostogas – būtinai rinkitės dienas, kad pavyktų „pataikyti ant festivalio“. Tranki muzika, spalvos ir laimingi vietiniai gyventojai supažindina turistus su tradiciniais patiekalais, istorija bei smagiausiomis pramogomis.

Tenerifė – rojaus kampelis žemėje. Nesvarbu, kuriuo metų laiku keliaujate – vistiek pavyks išvysti gamtos stebuklus. Juk tai amžinai dainuojantis pavasaris.

Tenerifės žemėlapis

Orai Tenerifėje

Vasarą Tenerifėje išties karšta – maksimali oro temperatūra vidutiniškai siekia 29 laipsnius, bet tai reiškia jog dažnai gali viršyti ir 20 laipsnių. Naktimis temperatūra atvėsta iki 20 – 22 laipsnių.

Žiemos Tenerifėje praktiškai nėra. Gruodį – vasarį temperatūra pakyla iki 21 – 22 ar net daugiau laipsnių. Naktimis būna 15 – 16 laipsnių šilumos. Tiek vasarą tiek žiemą verta įsidėti šiltesnį rūbą, jei sumanysite užkopti į kalną ir pasivaikščioti aukštumose – ten temperatūra bus pastebimai žemesnė.

Lietaus Tenerifėje iškrinta triskart mažiau nei Lietuvoje. Vasarą beveik nelyja ir didžioji dalis kritulių iškrinta žiemos mėnesiais.

Vandens temperatūra Tenerifėje svyruoja nuo 19 iki 24 laipsnių šilumos, priklausomai nuo sezono. Tad bene geriausias laikas atostogauti yra pavasaris ir ruduo, kai nėra itin karšta, o vanduo jau pakankamai šiltas išsimaudyti.

Populiariausi ir pigiausi viešbučiai Tenerifėje

La Calavera svečių namai El Medano mieste. Itin aukštą svečių vertinimą turintys svečių namai įsikūrę vos už minutės kelio pėsčiomis nuo artimiausio paplūdimio. Kadangi hostelis yra taip arti vandens, jame siūlomos ir įvairios vandens pramogos, pavyzdžiui, nardymas su vamzdeliu, kaitavimas ar nardymas su deguonies balionais. Be to, čia galima išsinuomoti ir dviratį. Viduje veikia belaidis internetas yra saulėta terasa. Iki oro – 4 kilometrai. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Hotel Tejuma. Šis viešbutis yra įsikūręs pačiame miesto Puerto de la Kruz centre. Iš balkonų atsiveria vaizdas į ugnikalnį. Kambariuose veikia belaidis internetas ir yra televizoriai. Netoli viešbučio kursuoja ir turistiniai autobusai, vėžinantys įspūdingais kalnų keliais. Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Apartamentos La Carabela. Puerto de la Kruze esantis viešbutis, įsikūręs už kilometro nuo paplūdimio. Čia rasite netgi 2 baseinus ir šviesius kambarius su virtuvėlėmis ir terasomis. Veikia belaidis internetas. Apartamentų komplekso yra restoranas ir baras. Administracijoje galima išsinuomoti automobilį, padėsiantį apžiūrėti salą. Iš kambarių atsiveria Teidės ugnikalnio arba miesto vaizdai. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Be Smart Florida Plaza. Trijų žvaigždučių apartamentų kompleksas, įsikūręs Puerto de la Kruz miesto centre. Čia rasite baseiną, erdvius kambarius su virtuvėmis bei vonios kambariais. Bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Registratūroje galėsite išsinuomoti automobilį ar išsikeisti valiutą. Netoli viešbučio galima rasti nemažai restoranų ir kavinių. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Tenerife Ving. Viešbutis įsikūręs vos už 200 metrų nuo paplūdimio Puerto de la Kruz mieste. Čia yra lauko baseinas, numeriai su balkonais ir virtuvėlėmis, kuriose rasite kavos ir arbatos virimo aparatus, šaldytuvus. Taip pat viešbutyje yra ir restoranas, kur galima paragauti tradicinių ispaniškų valgių ar pavalgyti savitarnos pusryčius. Už 10 minučių kelio pėsčiomis – miesto centre, kur verda gyvenimas. Iki Teidės nacionalinio parko – 15 kilometrų, iki oro uosto – 20 minučių kelio automobiliu. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Viešbučių Tenerifėje rezervavimas