Ispanija Malaga Visos naujienos

Malaga – tai uostamiestis, įsikūręs pietų Ispanijoje, netoli Gibraltaro. Šis miestas yra vienas iš pagrindinių Kosta del Solio regiono miestų, turintis daugiau kaip 600 tūkst. gyventojų. Malaga ir jos apylinkės – viena svarbiausių ir populiariausių šalies turistinių zonų. Tai, jog miestas buvo plečiamas kaip uostas ir prekybos centras, padarė įtaką ir miesto architektūrai – čia mažai pilių, dvarų, fontranų. Pasenę pastatai būdavo griaunami, o jų vietoje statomi nauji ir praktiškesni, taip miestas tapo modernus ir pritraukiantis dažną turistą.

Rekomenduojame peržiūrėti šią mūsų surinktą informaciją apie NT ir automobilių nuomos, pardavimo, skelbimų portalus Ispanijoje. Kur ieškoti NT nuomos Ispanijoje, Tenerifėje?

Arčiausiai Malagos miesto įsikūręs yra Torremolinos kurortas, nuo kurio ir prasideda Kosta del Solio pakrantė. Senovėje tai buvo nedidelis žvejų miestelis, kurio pavadinimas išvertus reikštų – „malūnai ir sargybos bokštai“. Tai vienas iš seniausių kurortų šioje pakrantėje, todėl dažnas turistas atkeliauja čia ne tik pasigrožėti žvejų miesteliu, bet ir jaunatviškai praleisti laiko, mat šis miestelis itin mėgiamas jaunimo tarpe, nes linksmybių mėgėjams čia daugybė barų, diskotekų, naktinių klubų. Šiame kurorte labiausiai verta aplankyti kiekvienam turistui: Aqualand, Crocodile parką, Parque La Bateria, El Pequeno Jardin,  Pablo Ruiz Picasso Cultural Centre.

Viešbučių Malagoje rezervavimas


Šalia Torremolinos kurorto yra įsikūręs dar vienas žvejų kaimelis pavadinimu Benalmadena. Šiuo metu Benalmadeną sudaro trys rajonai: pakrantės zona Benalmadena Costa, kurioje gausu viešbučių bei pramogų poilsiautojams, Arroyo de la Miel – vidurinioji sausumos dalis, kurioje daugiausiai gyvena vietiniai gyventojai ir trečioji – Benalmadena Pueblo ­ kaimelis, įsikūręs kalvotoje miesto dalyje nuo kurio atsiveria nuostabus visos pakrantės bei Benalmadenos kurorto vaizdas. Įžymios vietos: Haven Benalmadena Puerto Marina, Benalmadena Pueblo, Mariposario de Benalmadena, La Paloma ir Sea Life parkai.

Ieškai pigiausių kelionių į Malagą?

Fenžirola – tai apie 25 km iki Malagos esantis kurortas, mažai kuo išsiskiriantis nuo kitų šio regiono kurortų. Galbūt kiek ramesnis ir labiau tinkantis šeimyniniam poilsiui. Smagu leisti laiką vandens pramogų parke „Parque Aquatico Mijas“. Vaikams visada patinka Fenžirolos zoologijos sodas, kuriame yra virš 300 gyvūnų.

Marbella – apie 50 km nuo Malagos nutolęs kurortas, kuris vadinamas Kosta del Solio pakrantės stebuklu. Šis kurortas laikomas žymiausiu ir prabangiausių kurortu Malagoje. Šis kurortas drąsiai gali vadintis elitiniu, mat jame dažnai lankosi elitinė publika: pasaulinio lygio muzikos, kino, meno atstovai, taip pat tituluotos asmenybės, arabų šeichai. Verta aplankyti: Ronda ir Tajo upių slėnius, Casco vandens parką,  Marbellos turgų, taip pat iš čia patogu pasiekti Gibraltarą.

Kiek toliau, apie 75 km nuo Malagos nutolęs, Estepona kurortas. Kadaise buvęs nedidukas žvejų kaimelis, dabar virtęs puikiu kurortiniu miesteliu su įspūdinga jachtų prieplauka, prabangiais restoranais, barais, klubais. Krantinėje tarp Marbejos ir Esteponos išssidėstę prabangūs, prestižiniai viešbučiai su nuostabiais subtropinių augalų sodais, didžiulėmis teritorijomis.

Malagos regiono žemėlapis

Malagos viešasis transportas

Autobusai – populiariausias viešasis transportas Malagoje. Autobusai kursuoja reguliariai pagal tvarkaraštį. Naktį kursuoja 4 maršrutai. Miesto autobusai dažniausiai mėlynos spalvos, turistiniai – raudonos.

Taksi – automobiliai baltos spalvos su mėlyna linija ant priekinių durų. 1 km kainuoja apie eurą, tiksli kaina priklauso nuo savaitės dienos ir valandos.

Orai Malagoje

Vasaros mėnesiai temperatūra Malagoje vidutiniškai pakyla iki 30 ar net daugiau laipsnių. Naktimis atvėsta iki 20 laipsnių. Šilčiausia – nuo liepos iki rugsėjo.

Žiemos mėnesiais oro temperatūra pakyla iki 17 – 18 laipsnių dieną ir nukrinta iki vidutiniškai 8 laipsnių naktimis. Tad keliaujant žiemą pravers iš šiltesni drabužiai.

Malagoje palyja kiek mažiau nei Lietuvoje. Paprastai vasaros mėnesiais lietaus nebūna visiškai arba palyja tiek nedaug jog beregint viskas išdžiūsta. Bet lapkričio – gruodžio mėnesiais gali palyti ir nemažai, tokių metu paprastai būna 6 – 7 lietingos dienos per mėnesį.

Vandens temperatūra svyruoja nuo 16 laipsnių žiemą iki 24 laipsnių vasaros metu. 20 laipsnių riba peržengiama dažniausiai birželio ir spalio mėnesiais. Tad šis periodas kone geriausiai tinka atostogoms, jei norite ir išsimaudyti ar išbandyti įvairias vandens pramogas.

Populiariausi ir pigiausi viešbučiai Malagoje

El Manantial. Tai svečių namai, turintys tiek didelį baseiną, tiek mažesnį, skirtą vaikams. Iš kambarių galima stebėti baseiną ar miesto vaizdus. Tame pačiame sode rasite terasą ir galėsite pasinaudoti griliu. O jei gaminti nemėgstate, čia pat galima užsukti į restoraną ir paragauti vietinių valgių. Kambariuose rasite oro kondicionierius, privačias vonias, televizorius, galėsite naudotis Wi-fi. Iki artimiausio paplūdimio viešbutis nutolęs per 7.5 kilometro, iki miesto centro – 8 kilometrai. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Residencia Universitaria San José. Tai pačiame miesto centre esantys svečių namai, įsikūrę visai šalia Pikaso muziejaus ir miesto Katedros. Artimiausias paplūdimys – vos už 10 minučių kelio pėsčiomis, netoli rasite ir maisto prekių parduotuvę ir autobuso stotelę. Svečiai viešbutyje dalinasi bendra virtuve ir vonios kambariais, taip pat ir skalbykla. Oro uostas – už 45 minučių kelio autobusu. Svečių namuose veikia nemokamas Wi-fi. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Pink House. Dar vieni svečių namai, įsitaisę miesto centre, vos už 10 minučių kelio pėsčiomis iki Malagos Katedros. Kiekviename kambaryje yra kondicionierius, siūlomi kambariai su privačia vonia arba bendra. Yra bendra virtuvė ir svetainė, kur galima leisti laiką. Svečių namai puikiai tiks tiems, kurie nori pasivaikščioti po miesto centrą ir pajausti Andalūzijos kultūrą. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Nomadas hostel. Visai šalia miesto centro esantis hostelis, kuriame kasryt gausite į kambario kainą įskaičiuotus pusryčius. Kambariuose rasite balkonus su vaizdu į miestą. Hostelyje galima naudotis bendra virtuve ir svetaine, bendrose patalpose veikia Wi-fi. Netoli hostelio rasite gausų restoranų ir kavinių pasirinkimą. Taip pat čia galite išsinuomoti ir dviratį ar motociklą. Galima gauti ir privatų kambarį dviem. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Casa Al Sur Hostel. Tipiškas Andalūzijos namas, įsikūręs istoriniame miesto centre. Ant namo stogo rasite terasą ir visame hostelyje galėsite naudotis nemokamu Wi-fi. Galima gauti tiek bendrą tiek privatų kambarį, pasinaudoti skalbyklos paslaugomis, čia rasite bendrą virtuvę ir svetainę su sofomis ir televizoriumi. Kelionė iki paplūdimio užtruks 20 minučių pėsčiomis, o visi barai ir kavinės yra visai čia pat, juk hostelis yra miesto centre! Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Viešbučių Malagoje rezervavimas