Kur ieškoti NT ir kitų skelbimų Tenerifėje ir Ispanijoje

Kur ieškoti NT ir kitų skelbimų Tenerifėje ir Ispanijoje 2017-02-10 04:54

Neretam kyla klausimas kur ieškoti Nekilnojamo turto, darbo ar kitų skelbimų Tenerifėje, bei Ispanijoje. Taigi pateikiame nedidelį sąrašą Ispanijo skelbimų tinklalapių ir portalų. Neretam naujokui susidomėjusiam Tenerife, tai būna pirmieji klausimai.

  • www.fotocasa.es - Ispanijos nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.

  • www.pisos.com - Ispanijos nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.

  • www.idealista.com - Ispanijos nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.

  • www.vrbo.com - praeityje gerai Ispanijoje žinomas apartamentų paieškos portalas "HomeAway" persivadino ir dabar vadinasi "VRBO". Vienas patikimiausių pasaulio portalų atostogų paieškoms.

  • www.milanuncios.com - Ispanijos skelbimų portalas, daug įvairių skelbimų Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Skelbiu.lt portalui.

Jei planuojate pasinaudoti lietuvių paslaugomis perkant NT Kanarų salose, tai siūlau pasižiūrėti šiuos lietuvių NT pasiūlymus ir jų tinklalapius.

  • realtytenerife.com/lt/  - Atlas Real Estate. Taip ir nesupratau ar tai lietuvių vadovaujama NT tarpininkavimo kompanija...

  • www.kanareles.com - dar vienas lietuvių NT tarpininkų tinklalapis. Jei domėjotės Tenerife ir matėte Emigrantų laidą per LRT apie ten gyvenančius Martyną ir Urtę, tai - taip čia jie...

Diskusijos, pagalba Ispanijoje šioje Ispanijos lietuvių grupėje https://www.facebook.com/groups/ispanijalietuviai/

Daugiau apie Tenerifę rasite čia.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos