Kur ieškoti NT ir kitų skelbimų Tenerifėje ir Ispanijoje

Kur ieškoti NT ir kitų skelbimų Tenerifėje ir Ispanijoje 2017-02-10 04:54

Neretam kyla klausimas kur ieškoti NT, darbo ar kitų skelbimų Tenerifėje, bei Ispanijoje. Taigi pateikiame nedidelį sąrašą Ispaniškų tinklalapių ir portalų. Neretam naujokui susidomėjusiam Tenerife, tai būna pirmieji klausimai.

  • http://www.fotocasa.es/ - Ispaniškas nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.

  • http://www.pisos.com/ -Ispaniškas nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.

  • https://www.idealista.com/ - Ispaniškas nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.

  • https://www.milanuncios.com/ -Ispaniškas skelbimų portalas, daug įvairių skelbimų Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Skelbiu.lt portalui.

Jei planuojate pasinaudoti lietuvių paslaugomis perkant NT Kanarų salose, tai siūlau pasižiūrėti šiuos lietuvių NT pasiūlymus ir jų tinklalapius.

  • http://www.kanarai.lt/ - nemažas nekilnojamo turto Kanarų salose sąrašas. Gan aiškiai ir detaliai aprašytas pirkimo procesas ir etapai. Jei nežinojote kaip vyksta NT pirkimas Ispanijoje, perskaitę tikrai gausite supratimą kas ir kaip.

  • https://realtytenerife.com/lt/  - Atlas Real Estate. Taip ir nesupratau ar tai lietuvių vadovaujama NT tarpininkavimo kompanija...

  • http://www.kanareles.com/ - dar vienas lietuvių NT tarpininkų tinklalapis. Jei domėjotės Tenerife ir matėte Emigrantų laidą per LRT apie ten gyvenančius Martyną ir Urtę, tai - taip čia jie...

Su laiku sąrašą pildysime ir toliau.

Daugiau apie Tenerifę rasite čia.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (1)

  • Vidatenerifė 2021-06-11 13:43

    Ar nepagalvojate apie savo nekilnojamojo turto įsigijimą Tenerifėje? Nekilnojamo turto nuoma, pirkimas-pardavimas Tenerifėje. Nekilnojamo turto pasiūlymai http://www.nam...://www.namaitenerifėje.lt

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos