Kur ieškoti NT ir kitų skelbimų Tenerifėje ir Ispanijoje

Kur ieškoti NT ir kitų skelbimų Tenerifėje ir Ispanijoje 2022-10-10 04:54

Visi norime karštų vasarų Ispanijos kurortuose, bet nemaža dalis lietuvių jau nori ir žiemos metu džiaugtis 20-25 laipsniais šilumos. Taigi neretam turistui kyla klausimas kur ieškoti Nekilnojamo turto, darbo ar kitų nuomos skelbimų Tenerifėje ir Ispanijoje. Taigi pateikiame nedidelį sąrašą Ispanijos NT skelbimų tinklalapių ir portalų. Neretam naujokui susidomėjusiam Tenerife ar gyvenimu Ispanijoje, tai būna pirmieji klausimai.

 • www.fotocasa.es - Ispanijos nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.

 • www.pisos.com - Ispanijos nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje ir kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.

 • www.idealista.com - Ispanijos nekilnojamo turto portalas, daug parduodamo nekilnojamo turto Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Aruodas.lt portalui.

 • www.vrbo.com - praeityje gerai Ispanijoje žinomas apartamentų paieškos portalas "HomeAway" persivadino ir dabar vadinasi "VRBO". Vienas patikimiausių pasaulio portalų atostogų paieškoms.

 • www.milanuncios.com - Ispanijos skelbimų portalas, daug įvairių skelbimų Ispanijoje ir Tenerifėje, bei kitose Kanarų salose. Analogas lietuviškam Skelbiu.lt portalui.

 • www.kyero.com, www.thinkspain.com - šiek tiek mažesni Ispanijos nekilnojamo turto skelbimo puslapiai, bet turintis taip pat gan platų pasiūlymų kuokštą.

Jei planuojate pasinaudoti lietuvių paslaugomis perkant NT Kanarų salose ar žemyninėje Ispanijoje, tai siūlome pasižiūrėti šiuos lietuvių NT pasiūlymus ir jų tinklalapius.

Trumpalaikė butų ir vilų nuoma nuoma Ispanijoje, Tenerifėje

Nepamirškite, kad visada trumpai atostogų nuomai Ispanijoje pasinaudoti šių dviejų didžiausių tinklapių paieškomis: populiariausią ir saugiausią nuomos platformą Booking (atidaryti), taip pat Airbnb.

  Diskusijos, pagalba Ispanijoje šioje Ispanijos lietuvių grupėje https://www.facebook.com/groups/ispanijalietuviai/

  admin
  Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

  Komentarai (0)

  Norėdami komentuoti turite prisijungti.
  Naujausios naujienos