Ispanijos Konstitucinis Teismas abu šalies karantinus pripažino neteisėtais

Ispanijos Konstitucinis Teismas abu šalies karantinus pripažino neteisėtais © Pexels.com 2021-11-09 18:29

Ispanijoje per pastaruosius du metus įvyko du karantinai, kurie pagal šalies Konstitucinį Teismą pripažinti neteisėtais bei nepagrįstais. Pirmasis karantinas paskelbtas dar 2020 metų kovo 14 dieną ir truko iki birželio 21 dienos, o tuo tarpu antrasis buvo nuo 2020 m. spalio iki 2021 m. gegužės mėnesio.

Rekomenduojame peržiūrėti šią mūsų surinktą informaciją apie NT ir automobilių nuomos, pardavimo, skelbimų portalus Ispanijoje. Kur ieškoti NT nuomos Ispanijoje, Tenerifėje?

Tokį sprendimą priėmęs teismas įvertino pirmo ir antro karantino nuostatas ir jų teisėtumą. Valstybė ir jos sveikatos ministerija apribojo žmonių gyvenimą sveikatos saugos sumetimais, tačiau paskelbti dekretai, kurie leido keisti prekybos, kultūros ir kitų struktūrų veiklas prasilenkė su konstitucijos įstatymais.

Per šį karantinų laikotarpį skirta beveik pusantro milijono baudų tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Atsižvelgiant į priimta Konstitucinio Teismo sprendimą dėl neteisėto karantino, vyriausybė šiuo metu dirba ties baudų paskirtų už nusižengimus grąžinimą, nes visos baudos yra neteisėtos. Tiesa, pinigų grąžinimas gali ir užtrukti, nes baudų kiekis yra labai didelis.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos