Didėjant infekcijų skaičiui Ispanijoje bus svarstoma sugriežtinti apribojimus

Didėjant infekcijų skaičiui Ispanijoje bus svarstoma sugriežtinti apribojimus © Pexels.com 2020-12-17 18:41

Ispanijos premjeras Pedro Sanchezas, surengtoje konferencijoje teigė, kad kalėdiniu laikotarpiu COVID-19 apribojimai gali būti sugriežtinti, jeigu ir toliau šalyje bus stebimas didėjantis užsikrėtimų skaičius.

„Iki šiol buvo stebimas padėties gerėjimas, per pastarąsias kelias savaites šalyje sergamumas mažėjo, bet šios Kalėdos nuspręs, ar galime išvengti trečiosios bangos. Jeigu padėtis smarkiai pablogėtų, Ispanijos Vyriausybė, bendradarbiaudama su regionais, nedvejodama sugriežtintų apribojimus šventiniu laikotarpiu“, – kreipdamasis į žmonės sakė P. Sanchezas.

„Geriausias būdas užkirsti kelią infekcijoms yra apsimesti, kad visi esame infekuoti ir nežinome, ar galime užkrėsti. Tokią situaciją simuliuodami turėtume imtis visų saugumo priemonių, norėdami potencialiai apsaugoti save ir kitus“, – baigdamas pridūrė Ispanijos Ministras Pirmininkas. 

Ispanija sėkmingai sukontroliavo antrąją infekcijų bangą su tokiomis priemonėmis, kaip įvesta naktinė komendanto valanda, tarpregioniniai kelionių apribojimai ir sustabdyta restoranų bei kitų įstaigų veikla. Atviros beveik visoje šalyje išliko tik parduotuvės ir mokyklos.

Šiuo metu patvirtintų atvejų skaičius šalyje viršija 1,78 mln, o mirčių skaičius  - 48 596.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos