10 gražiausių vietų Maljorkoje

10 gražiausių vietų Maljorkoje 2019-07-13 15:54

Nukeliavus į Maljorką sezono metu galima ir pavargti nuo turistų prigrūstų viešbučių ir sausakimšų paplūdimių. Išeitis – ieškoti ramesnių vietų laikui praleisti. Pasiūlysime 10 vietų Maljorkoje, kur galima išvengti gausybės turistų.

Rekomenduojame peržiūrėti šią mūsų surinktą informaciją apie NT ir automobilių nuomos, pardavimo, skelbimų portalus Ispanijoje. Kur ieškoti NT nuomos Ispanijoje, Tenerifėje?

Valdemosa – Šopeną šią vietą įvardino kaip pačią gražiausią visame pasaulyje. Valdemosa įsikūrus ant Sierra de Tramuntana kalnų, vos už 17 kilometrų nuo Palmos. Tai nedidelis akmeninis miestelis, apsuptas kalnų ir gamtos. Čia galima pamatyti ir 13 – ame amžiuje statytą vienuolyną, kur vieną žiemą gyveno ir garsusis kompozitorius Šopenas.

Maljorkoje gausu paplūdimių, tačiau rasti nuošalų nėra taip lengva. Vienas iš natūralių paplūdimių yra Es Trenc. Aplink paplūdimį nėra jokių kurortų, tad paplūdimys yra natūralus ir neužterštas. Šis paplūdimys yra gana izoliuotas ir yra saugomas valstybės. Tai yra neoficialus nudistų paplūdimys, tačiau čia laukiami visi.

Ieškai pigiausių kelionių į Maljorką?

Santa Maria del Cami miestelis. Jis dar vadinamas prekybos miesteliu. Čia dirba daug puodžių, taip pat galima įsigyti įvairiais raštais margintų užuolaidų, lovos užtiesalų bei kitų mažų rankdarbių. Miestelis nedidelis ir tinka ramiam poilsiui su vyno taure rankoje.

Nors dauguma kurortų yra įsikūrę šalia Palmos, salos šiaurės vakaruose, apsuptuose kalnų, taip pat yra nedidelis ramus kurortas. Kiek palipus į kalną atsiveria nuostabus Port de Soller įlankos vaizdas, ypač gerai jis atrodo vakare, užsidegus namų šviesoms. Šis miestelis nesunkiai pasiekiamas autobusu.

Tarpo dviejų kalnų, aukštai virš minėtojo Soller, stovi nedidelis meistelis, vardu Fornalutx. Gyventojai jį vadina pačiu gražiausiu visoje Ispanijoje. Tai rami vieta, kur galima pamėgti nuo triukšmingų restoranų, pasivaikščioti akmeninėmis gatvelėmis ir pasigrožėti kalnų vaizdais.

Deia – tai pagarsėjęs vaizdingas miestelis šiaurės vakarinėje Maljorkos dalyje. Deia traukia turistus jau kelis šimtus metų. Sakoma, kad čia gyvena turtingiausi salos žmonės, o viešbutį visai šalia miestelio turi pats Ričardas Bransonas – Virgin įkūrėjas. Netoli Deia miestelio yra paplūdimys, kur galima pasideginti prieš einant į Sa Fonda – vietinį barą, kur žymūs muzikantai gyvai linksmina lankytojus.

Vakariniame salos krante galim pamatyti vieną didžiausių kanjonų visame Viduržemio jūros regione, tai – Es Torren De Pareis. Kanjono gale – nedidelis smėlėtas paplūdimys, apsuptas aukštų nuosėdinių uolienų. Tai viena gražiausių natūralių vietų saloje. Be gulinėjimo paplūdimyje, čia galima kopti į kalnus, išbandyti laipiojimą uolomis ar tiesiog grožėtis gamta.

Jei norite pajusti tikrą autentišką Maljorką, užsukite į Andratx. Tai tradicinis miestelis su akmeninėmis gatvėmis, senamiesčiu ir nuostabiais vaizdais į jūrą. Anksčiau tai buvo žvejų kaimelis ir kadangi jis neturi paplūdimio, jo nepaveikė kurortų įrengimas ir plėtimas. Čia rasite įdomių barų ir restoranų, taip pat žvilgantį uostą, su jame ramiai plaukiojančiais laiveliais.

Ieškai pigiausių kelionių į Maljorką?

Porto Colom – žinomas kaip literatūros ir meno kūrėjų gyvenvietė. Šis miestelis neįsileidžia komercijos ir išlaiko senąsias tradicijas ir kultūrą. Čia yra keli viešbučiai ir paplūdimys. Miestelyje galima pasivaikščioti po vynuogynus, paragauti vyno, aplankyti senovines kapavietes. Porto Colom puikiai tiks ieškantiems ramybės ir poilsio.

Mondrago nacionalinis parkas – viena iš labiausiai žmogaus nepaliestų vietų Maljorkoje. Jis įkurtas salos pietrytinėje dalyje. Tai nuošali vieta, kur rasite paplūdimių, turkio spalvos vandens, įdomių uolų ir nedidelių žaliuojančių kalnų pušelių. Vienas iš parko paplūdimių buvo pripažintas pačiu geriausiu visoje Europoje.

Viešbučių Maljorkoje rezervavimas


admin
Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos