10 gražiausių Ispanijos vietų

10 gražiausių Ispanijos vietų 2019-06-30 16:12

Turėdama nuostabius šiltus orus ir per ilgus šimtmečius susiformavusią istoriją ir kultūrą – Ispanija yra viena mėgstamiausių turistų lankomų šalių. Čia galima rasti ne tik nuostabių smėlėtų paplūdimių ir snieguotų kalnų, tačiau ir mažų mielų kaimelių ar didžiųjų miestų kvapą gniaužiančių vietų. Pasižvalgykime po Ispanijos gražiausias vietas ir kiekvienas išsirinkime sau labiausiai patinkančią.

Rekomenduojame peržiūrėti šią mūsų surinktą informaciją apie NT ir automobilių nuomos, pardavimo, skelbimų portalus Ispanijoje. Kur ieškoti NT nuomos Ispanijoje, Tenerifėje?

Pueblos Blancos – Andalūzija. Balti nameliai pastatyti ant kalnų šlaitų tiesiog žavi čia atkeliaujančius svetimšalius. Tarp jų gausu mažų mielų gatvelių, taip pat galima rasti ir senų bažnytėlių, gėlėmis apsodintų miesto aikštelių.

Viešbučių Ispanijoje rezervavimas


Alhambra – Granada. Neįtikėtinai gražiai išpuošti maurų rūmai, dabar esantys bene lankomiausias turistinis objektas Ispanijoje. Rūmų kompleksas apsuptas gėlių sodais, tolumoje matyti snieguoti Siera Nevados kalnai suteikia šiai vietai nuostabų foną. Tai puiki vieta susipažinti su maurų kultūra ir architektūra.

Barselona. Katalonijos sostinė turi viską, ko trokšta turistai – nuostabius paplūdimius, aktyvų naktinį gyvenimą ir pramogas. Bet visų gražiausia čia yra architekto Gaudžio kurti fantasmagoriški namai, ypatingai gražiai atrodantys žiūrint iš tolo besileidžiant saulei.

Ieškai pigiausių kelionių į Ispaniją?

Picos de Europa. Ispanijoje gražūs ne tik miestai ir pastatai bet ir įspūdingi gamtos peizažai. Picos de Europa – kalnų grandinė, bene pati gražiausia vieta keliauti po Ispanijos gamtą. Viršukalnės, gilūs slėniai ir sraunūs upeliai – tai nuostabi vieta žygiams pėsčiomis ar vandeniu.

Katedra – Santiago de Compostela. Didžiulės katedros Ispanijoje parodo ilgą krikščioniškos kultūros viešpatavimą šalyje. Bene labiausiai užburianti katedra yra Santiago de Compostela. Tai yra galutinis tikslas visų tų, kurie keliauja žymiuoju Santiago de Compostela keliu.

Teidės ugnikalnis – Tenerifė. Tenerifės sala yra gerokai arčiau Afrikos nei Europos, tuo pačiu ir peizažai čia visai ne europietiški. Atidūrę saloje aplinkui matysite beveik vien tik vulkaninį kraštovaizdį, o užlipę į Teidės ugnikalnį pamatysite kone mėnulio peizažą.

Paplūdimiai Formenteroje. Ispanija – jūrinė valstybė, turinti neįtikėtinai ilgą kranto liniją, tad nenuostabu, kad čia gausu ir paplūdimių. Vieni gražiausių ir žmonių nenutrypti paplūdimių yra Formenteros saloje, Balearų salyne. Vos dvi valandos keltu nuo kontinentinės Ispanijos ir jau galėsite mėgautis baltu smėliu ir kopomis.

Ieškai pigiausių kelionių į Ispaniją?

Valencija – menų ir mokslo miestas. Nors dauguma Ispanijos miestų stengiasi išsaugoti savo kultūrą ir architektūrą, tačiau ispanai nespjauna ir į ateitį. Daug šiuolaikinės architektūros sprendimų rasite būtent Valensijoje.

Plaza de Espana –Sevilija. Andalūzijos sostinė, Sevilija, yra tiesiog kupina nuostabių vietų ir užpildyta ypatinga atmosfera. Plaza de Espana rūmai buvo sukurti 20 amžiaus pirmoje pusėje ir šiandien savo kolonomis, fontanais ir kanalais džiugina turistų akis.

Romėnų palikimas Segovijoje. Romėnai, valdę Ispaniją daugiau kaip 700 metų, be abejo, paliko ir savo kultūros pėdsakų. Bene įspūdingiausias toks pėdsakas yra akvedukas Segovijoje, centrinėje Ispanijoje. Tai inžinerijos stebuklas, naudotas tiekti gyventojams vandenį.

Viešbučių Ispanijoje rezervavimas


admin
Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos