Vatikanas uždraudė piligrimams Ispanijoje švęsti tradicines Mišias

Vatikanas uždraudė piligrimams Ispanijoje švęsti tradicines Mišias © Pexels 2024-07-10 15:28

Vatikanas uždraudė švęsti tradicines lotyniškas Mišias Kovadongos Dievo Motinos šventovėje – apeigas, kurios paprastai vyksta pasibaigus kasmetinei krikščionybės Dievo Motinos piligriminei kelionei Ispanijoje.

Ketvirtosios piligriminės kelionės organizatoriai apie draudimą paskelbė „X" platformoje paskelbtame įraše:

„Ovjedo arkivyskupijoje jie mums pranešė, kad gavo nurodymus iš Dievo kulto dikasterijos, kad tradicinės šv. bus švenčiama Kovadongoje."

Piligriminė kelionė vyks liepos 27–29 dienomis. Krikščionybės Dievo Motina savo tinklalapyje aiškina, kad piligriminę kelionę organizuoja grupė ištikimų katalikų pasauliečių, atsidavusių švęsti šventąsias Mišias pagal nepaprastą Romos apeigų formą, kitaip dar vadinamą tradicinėmis lotyniškomis Mišiomis arba Tridentu.

„Piligriminės kelionės tikslas – sielos pašventinimas mūsų Viešpaties prašomomis malonėmis, užtariant Švenčiausiajai Mergelei Marijai, tris dienas meldžiantis, aukojant ir gailint. Šiomis piligrimystės dienomis ypač gerbiame savo tėvynę ir Šventąjį Tėvą [Viešpačiui]",- rašoma svetainėje.

„Šiuo metu Kovadonga per metus sulaukia daugiau nei milijono lankytojų iš penkių žemynų“, – apie šventovę savo tinklalapyje teigia Ispanijos arkivyskupija.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos