Svarbu žinoti: Ispanijoje turistams už taisyklių pažeidimus gresia didelės baudos

Svarbu žinoti: Ispanijoje turistams už taisyklių pažeidimus gresia didelės baudos © Pexels 2024-03-24 12:54

Vienoje iš labiausiai turistų pamėgtų šalių Ispanijoje yra įvestos tam tikros naujos taisyklės, kurias pažeidus gresia rimti nemalonumai.

Pavyzdžiui, Benidormo paplūdimiuose yra draudžiama maudytis jūroje nuo vidurnakčio iki septintos valandos ryto. Taip pat nurodytomis valandomis čia negalima nei stovyklauti, nei miegoti. Pažeidus šią taisyklę, gresia piniginė bauda nuo 750 iki 1200 eurų.

Svarbu žinoti, jog kai kuriuose Ispanijos paplūdimiuose yra draudžiama rūkyti. Nusižengus šiai taisyklei gresia pinginė bauda net iki 2 tūkstančių eurų.

Turistai, vykstantys su viskas įskaičiuota paketu turi laikytis griežtos taisyklės dėl alkoholio vartojimo. Pavyzdžiui, Maljorkoje, Plamoje, kai kuriose Ibizos dalyse galima išgerti tik šešis gėrimus (tis petų metu ir tris vakarinės metu). 

Turistams iš šalių, kurios nepriklauso Šengeno zonai, reikia įrodyti, jog lankosi Ispanijoje savo nuosavame būste. Jei turistai lankosi pas Ispanijos gyventojus, tuomet jie turi gauti oficialų dokumentą – kvietimo kortelę. Neturint šių dokumentų, asmenys į šalį yra neįleidžiami.

Keliaujant į Ispaniją, gali tekti žmogui įrodyti, kad turi pakankamai pinigų šiai kelionei. Visgi tokia taisyklė galioja tik tiems turistamas, kurie atvyksta ne iš Europos Sąjungos (ES) ir Šengeno erdvei priklauansčių šalių.

Ispaniją kankina didelė sausra, dėl šios priežasties yra svarstoma sugriežtinti naktinį gyvenimą, barus ir restoranus priversti baigti darbą anksčiau.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos