Senatas pritaria, kad būtų atsižvelgta į kovos su skvotavimu įstatymą

Senatas pritaria, kad būtų atsižvelgta į kovos su skvotavimu įstatymą © Pexels 2024-02-22 18:13

Senatas pritaria, kad būtų atsižvelgta į Liaudies parlamentinės grupės pristatytą įstatymą prieš skvotavimą – pirmąjį „Feijóo įstatymą“, kurį gina senatoriai José Ramón Díez de Revenga ir Fernando Martínez-Maíllo.

„PP Housing“ atstovas José Ramón Díez de Revenga pabrėžia, kad galimas ir kitas valdymo būdas. Šis įstatymas yra pavyzdys, kad yra politinė alternatyva – PP, kuri rūpinasi tikrosiomis Ispanijos žmonių problemomis ir sprendžia jas ir stengiasi jas išspręsti, o ne kurti ir maitinti. Alternatyva, užkertanti kelią nusikalstamam elgesiui, o ne skatinimui ar amnestijai.

Kovos su skvotavimu įstatymo pasiūlyme siūlomi pakeitimai, kurie apsaugos privačią nuosavybę, sugriežtins bausmes už neteisėtą pritūpimą, palengvins skvoterių iškeldinimą per 24 valandas ir neleis registruotis skvotiniuose namuose. Ji taip pat apima nusikaltimus greito baudžiamojo persekiojimo procedūromis, nustato bausmes tiems, kurie skatina skvoterius, o savininkų bendruomenėms bus suteikta galimybė veikti teisminiuose procesuose prieš skvoterius ir imtis prevencinių priemonių.

PP senatorius primena, kad skaičiuojama, jog Ispanijoje yra 100 tūkst. neteisėtai užimtų nekilnojamojo turto objektų, o skundų dėl skvotavimo padaugėjo 37 proc.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos