Retas sidabras Ispanijoje - Q. Castellet iškovojo 5-tą olimpinį medalį šalies istorijoje © Spain Olimpic Comitee 2022-02-12 18:22

Pekine tęsiasi žiemos olimpinės žaidynėse, kuriose begalė sportininkų iš įvairių pasaulio šalių stengiasi parodyti geriausius sportinius rezultatus. Snieglenčių sporte atletės į trasą čiuožia tris kartus ir gauna vertinimus už savo pasirodymą. Galutinėje įskaitoje skaičiuojamas vienas geriausias čiuožimas.

Šioje šakoje sidabro medalį iškovojo Ispanijos atstovė Queralt Castellet (90,25 balo), dalyvaujanti jau penktose olimpinėse žaidynėse, tačiau medalį laimėjusi pirmą kartą.

Sidabras yra pirmasis šiai šaliai Pekine, o Ispanijos sporto istorijoje žiemos žaidynėse vos penktasis. Tiesa, suprantama, kad mažai žiemos turinčioje valstybėje daugiau orentuojamasi į vasaros olimpiadą.