Policija išardė nusikalstamą grupuotę, pardavinėjusią Ispanijoje modifikuotą dyzeliną, keliantį didelę žalą varikliams

Policija išardė nusikalstamą grupuotę, pardavinėjusią Ispanijoje modifikuotą dyzeliną, keliantį didelę žalą varikliams © Pexels.com 2021-06-13 16:58

Jungtinė Ispanijos mokesčių agentūros ir Ispanijos Nacionalinė gvardijos vykdytos operacijos metu buvo išardytas nusikaltėlių, valdomas iš Rytų Europos, tinklas, tiekęs Ispanijos gyventojams modifikuotą dyzeliną. Šios operacijos metu buvo sulaikyti 22 asmenys iš Ispanijos, Lenkijos, Ukrainos, Gruzijos ir Alžyro.

Nusikaltėlių tinklas naudojosi puikiai veikiančia platinimo grandine, apimančią tiekimą iš Rytų Europos, sandėliavimą Ispanijoje, transporto įmones ir galutinį paskirstymą vartotojui. 

Vykdytos jungtinės operacijos metu, buvo patikrintos keturios degalinės, trys Valensijos miestuose Xàtiva, Paterna ir Silla, dar viena Mursijoje. Jų metu buvo areštuota apie 130 000 litrų modifikuoto dyzelino, 1,8 milijono eurų nacionalinėse ir užsienio bankų sąskaitose, 45 000 eurų grynaisiais, 14 paskirstymo sunkvežimių, trys aukščiausios klasės transporto priemonės, 19 mobiliųjų telefonų, 12 kompiuterių. 

Tyrėjai nustatė, kad nusikalstama organizacija, siekdama išvengti Bendrijos fiskalinės kontrolės, įvairiose ES šalyse įsigijo modifikuotą dyzeliną ir jį pardavinėjo „mažų kainų degalinėmis“. Tyrimo metu nustatyta, kad į nusikaltėlių tinklą buvo įsitraukusios 30 degalinių Valensijos regione. 

Modifiktuotas dyzelinas (dėl kitokios angliavandenilinės sudėties nei įprastai) nuolat naudojamas transporto priemonėse kelia didelę žalą varikliams. 


Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos