Paaiškėjo, kur slepiasi buvęs Ispanijos karalius

Paaiškėjo, kur slepiasi buvęs Ispanijos karalius © Pexels.com 2021-04-21 10:58

Ispanijos karalius Felipe VI oficialiai paskelbė nutraukiantis santykius su savo tėvu - buvusiu monarchu - Juanu Carlosu I, įsipainiojusiu į 100 mln. JAV dolerių korupcijos skandalą, tačiau neseniai viešumoje pasirodė informacija, kad dabartinis karalius ir jo šeima su išvykusiu iš šalies tėvu bendrauja slapta. 

Praėjusiais metais 82 metų Juanas Carlosas paskelbė, jog nusprendė palikti Ispaniją, siekdamas padėti savo sūnui, dabartiniam karaliui Felipe VI „vykdyti savo pareigas“. Ispanijos dienraščiai tą kartą skelbė skirtingas žinutes. Vieni teigė, kad Juanas Carlosas planuoja su draugais apsistoti Dominykos Respublikoje, tačiau kiti portalai nurodė, kad buvęs monarchas gali būti Portugalijoje, kur praleido dalį jaunystės, Prancūzijoje ar Italijoje.

Galiausiai pasirodė žinia, kad buvęs karalius slepiasi Abu Dabyje, o jeigu tiksliau - Nurajaus (Nourai) saloje, kuri laikoma Jungtinių Arabų Emyratų Maldyvais. Buvęs monarchas nenori pamiršti visų karaliui taikomų atsakomybių ir prie plaukimo baseino vilos terasoje nuolat suteikia audiencijas. Savo tėvynėje jis nepageidaujamas, o sugrįžus - gresia teismo procesas. Dėl šios priežasties buvęs karalius svečių sulaukia savo slėptuvėje: neseniai jį buvo aplankiusios dukterys, o greitu metu laukiamas ir anūkių - dabartinio karaliaus dukterų - vizitas. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos