Neįtikėtina: apleistas kaimas parduodamas už 260 tūkst. eurų

Neįtikėtina: apleistas kaimas parduodamas už 260 tūkst. eurų © Wikipedia 2022-11-29 12:00

Atrodo per gerai, kad tai būtų tiesa, bet šiaurės vakarų Ispanijoje parduodamas visas kaimas. Kelios valandos nuo Madrido esantis Salto de Castro, mažas kaimelis, kuris daugelį metų buvo apleistas, dabar yra parduodamas.

Už 260 000 eurų dabar galite nusipirkti visą šį Ispanijos kaimą, kuriame yra apie 40 namų, viešbučių kompleksas, mokykla, bažnyčia ir savivaldybės baseinas. Kaip praneša BBC, kaimas buvo pastatytas prieš keletą metų, kad galėtų įsikurti netoliese esančios elektros įmonės darbuotojams. Visgi galiausiai įmonė žlugo ir darbuotojai paliko Salto de Castro.

2000-aisiais jį nusipirko verslininkas, kuris norėjo padaryti šį kaimą patrauklia vieta. Visgi šią svajonę po kelerių metų sugriovė Ispaniją užklupusi finansinė krizė. Dešimtmečius negyvenamas kaimas dabar vėl parduodamas.

Iš pradžių už šį kaimą buvo prašoma net šešių milijonų eurų. Visgi bėgant metams kaina gerokai sumažėjo. Paskelbus 260 000 eurų kainą, pagaliau buvo sulaukta susidomėjusių asmenų paraiškų. BBC atskleidžia, kad Ispanijos interneto svetainėje „Idealista", kuri valdo kaimo pardavimą, užregistruota daugiau nei 50 000 apsilankymų.

Visgi būsimam savininkui reikės šiek tiek padirbėti, kad galėtų mėgautis šiuo nauju pirkiniu. Pardavimų tinklalapio duomenimis, norint, kad kaimas vėl funkcionuotų, renovacijai prireiks daugiau nei dviejų milijonų eurų. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos