Malagos gatvėmis važinėja gyvenimą gelbstintis taksi automobilis

Malagos gatvėmis važinėja gyvenimą gelbstintis taksi automobilis © Pexels.com 2021-05-31 17:20

Vienas Kosta del Solio taksi vairuotojas padeda išgelbėti begales žmonių gyvybių vairuodamas gyvybes gelbstintį taksi automobilį. Malagoje gyvenantis ir 38-erius metus taksi vairuotoju dirbantis Antonio de los Ríos savo automobilyje dažnai gabena neįprastą krovinį.

Įsimintiniausi jo klientai - tie, kurie sėdi šaldytuve, padėtame ant galinės sėdynės. Minėtame šaldytuve transportuojami paaukoti organai, keliaujantys kartu su juo, pavyzdžiui, inkstai, kepenys ir kasa. Organai transportuojami tam, kad būtų persodinti atliekant gyvybę gelbstinčias operacijas.

Taksistas taip pat padeda gydytojams keliauti miesto gatvėmis tam, kad galėtų įvertinti paaukotų organų gyvybingumą. Antonio praleido tris dešimtmečius dirbdamas su Nacionaline transplantacijos organizacija atlikdamas šį svarbų - pervežėjo - vaidmenį. 

„Tai gražios ir prasmingos kelionės. Visada malonu žinoti, kad gali padėti kitam. Aš nežinau, kas yra tas žmogus, kuriam padedu, bet žinau faktą, kad tai tikrai išgelbės gyvybę. Ir tai svarbiausia,“ - pasakojo Antonio. 

 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos