Malagoje – uždraustos pripučiamos sekso lėlės ir peniai

Malagoje – uždraustos pripučiamos sekso lėlės ir peniai © Pexels 2022-11-12 20:00

Ispanijos populiarus kurortas Malaga ketina uždrausti naudoti pripučiamas sekso lėles ir penius, tokiu būdu siekdama susidoroti su bernvakariais ir mergvakariais. 

Pietinis Ispanijos miestas tapo pamėgtu turistų dėl pigių skrydžių ir šurmuliuojančio naktinio gyvenimo, tačiau dabar vietiniai nusiteikę smarkiai tai apriboti.

Draudimas, kuris bus įrašytas į vietos įstatymus, gali užtraukti baudą iki 750 eurų (650 svarų sterlingų).

Įstatymas draus asmenims vaikščioti ar būti gatvėse tik su apatiniais, su drabužiais ar aksesuarais, vaizduojančiais lytinius organus, su lėlėmis ar seksualinio pobūdžio elementais. 

Meras Francisco de la Torre teigė, kad atėjo laikas pareikšti savo poziciją, nepaisant to, kad praėjusią vasarą turizmas atnešė 7,4 milijardo svarų sterlingų – prie to daugiausia prisidėjo britai.

Bauda gali padidėti iki 1 500 eurų (1 300 svarų sterlingų), jei pažeidėjas yra su nepilnamečiu ar neįgaliu asmeniu arba nusižengia netoli mokyklos ar žaidimų aikštelės.

Įstatymų leidėjai teigia, kad policija pirmiausia lieps pažeidėjams laikytis naujų taisyklių ir skirs baudas tik tuo atveju, jei jie atsisakys tai daryti.  

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos