Kodėl verta skristi į Malagą?

Kodėl verta skristi į Malagą? © pexels 2022-08-25 22:26

Malaga – tai pietinės Ispanijos dalies uostamiestis, kuriame dauguma europiečių mėgsta praleisti atostogas. Šis miestas yra labai įvairus čia galimomis veiklomis, pradedant pasyviu poilsiu ir baigiant aktyviu laiko leidimu. Malagoje vyrauja meniškumo dvasia, nes čia gimė garsusis Pablas Pikaso. Be to, šiame mieste gausu įvairių festivalių, kurie leis iš arčiau susipažinti su Andalūzijos krašto kultūriniu savitumu.

Ką Malaga siūlo istorijos senovinės architektūros mėgėjams?

Jei manote, kad Malaga viso labo tėra tik triukšmingas didmiestis, klystate. Čia jums bus pasiūlyta ne tik daug kultūrinių pramogų, bet ir įspūdingas pasivaikščiojimas po senamiestį. Čia nebūtina aplankyti visas bažnyčias ir muziejus, skubantiems pakaks susipažinti su įsimenančio grožio Malagos katedra. Šiame mieste jūsų dar kaukia antikinio romėnų teatro liekanos bei šalia jų esančios dvi pilys – tai Alcazabo ir Gibralfaro pilys.

Ypač įspūdinga yra pirmoji iš šių pilių su savo tvirtomis sienomis ir vaizdingais vidiniais sodais. Ji buvo pastatyta prieš tūkstantį metų, kai čia viešpatavo musulmonų didikai. Pilis labiausiai įsimena dėl savo didybės, jos viduje į akį krenta arabiško stiliaus motyvai, todėl ši pilis mūsų kraštų žmogui tikrai atrodys egzotiškai.

Kokie Malagos muziejai verti didesnio dėmesio?

Pats garsiausias Malagoje yra Pikaso muziejus, kuriame išsamiai galėsite susipažinti su stebėtinais garsiojo dailininko gyvenimo viražais. Ne tik patys muziejaus eksponatai patraukia lankytojų dėmesį, bet įsimena ir dekoratyvinis jo išorinių sienų dizainas. Be šio muziejaus uostamiestyje dar veikia ir Stiklo, Muzikos ir Šiuolaikinio meno muziejus. Jei esate gerų vynų gerbėjas, galite aplankyti Vyno muziejų, kuriame ne tik daug sužinosite apie Andalūzijos vynus, bet ir galėsite jų paragauti.

Kuo turistams gali būti patrauklus El Palo rajonas?

Šis uostamiesčio rajonas yra tikras žuvies mėgėjų rojus, nes čia galima paragauti pačių gardžiausių jūros gėrybių patiekalų. Gurmanus ypač savo skoniu nustebina keptos sardinės. Jei kiltų noras pavakarieniauti išskirtinėje aplinkoje, geresnės tam vietos už restoraną Palo El Tintero nerasite, nes čia kiekvienam pagamintam patiekalui skelbiamas aukcionas. Tik jo laimėtojas gali skanauti laimėtą patiekalą.

Kokiu būdu geriausia pasiekti Malagą?

Pats tinkamiausias ir patogiausias būdas atsidurti Malagoje – tai pasinaudojimas pigių skrydžių paslauga. Turint omenyje, kad vasara šiame krašte tęsiasi nuo balandžio iki lapkričio mėnesio, tad mūsiškiams tenai geriausia vykti arba ankstyvą pavasarį, arba rudenį. Skrydžiai į Malagą vyksta iš pagrindinių Lietuvos oro uostų, ir iš kaimyninių – Rygos bei Varšuvos oro uostų.

admin
Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos