Katalonija: viešoje vietoje stovinčiame dinozauro modelyje rastas negyvas žmogus

Katalonija: viešoje vietoje stovinčiame dinozauro modelyje rastas negyvas žmogus © Stop kadras 2021-05-25 12:06

Į Santa Koloma de Grameneto (kat. Santa Coloma de Gramenet) miestą Katalonijoje atvykę ugniagesiai turėjo prapjauti dinozauro koją, kad ištrauktų jame įstrigusį negyvo vyro kūną.

Šeštadienį gelbėjimo tarnyboms buvo pranešta, kad dingo 39-erių metų vyras ir niekas jo nematė paskutines dvi dienas. Sekmadienį toms pačioms tarnyboms buvo pranešta, kad negyvo vyro kūną, įstrigusį dinozauro modelio kojoje, rado tėvas, žaidęs su sūnumi netoli minėto modelio.

Operacijai buvo pasitelktos trys ugniagesių gelbėtojų komandos, tačiau jos nesugebėjo ištraukti kūno. Galiausiai dinozauro modelio kojoje buvo nuspręsta išpjauti skylę ir taip ištraukti ten įstrigusį kūną. 

Vyro mirties priežastis atsakingų institucijų vis dar yra tiriama, tačiau buvo patvirtinta, kad pirminės apžiūros metu nepastebėta jokių smurto žymių. Pradinė hipotezė yra ta, kad šeštadienio vakarą jis įsiropštė į viešoje vietoje stovinčios skulptūros vidų, norėdamas prisiglausti, tačiau taip pat spėliojama, kad jis lipo į vidų, norėdamas pasiimti mobilųjį telefoną, nukritusį dinozauro modelio kojos viduje ir ten įstrigo.

Minėtas dinozauro modelis yra viena iš priemonių, sukurtų kino teatro, anksčiau stovėjusio šalia miesto „Cubics“ pastato, reklamai. Šis kino teatras dabar uždarytas. Visi dinozaurų modeliai buvo pašalinti, tačiau šis - vienintelis, dėl nežinomų priežasčių, buvo paliktas stovėti.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos