Įtakos didinimu suinteresuota Kinija siekia įsigyti dar vieną Ispanijos vėjo jėgainių parką

Įtakos didinimu suinteresuota Kinija siekia įsigyti dar vieną Ispanijos vėjo jėgainių parką © Pexels.com 2021-02-12 18:45

Valstybinė Kinijos kompanija „Three Gorges Corp“ siekia įsigyti Ispanijos atsinaujinančių išteklių portfelį, priklausantį milijardierių Masaveu šeimai, valdančiai investicijų firmą „Cefiro“, ir tokiu būdu padvigubinti savo šalies pajėgumus Pietų Europos šalyje. 

Minėtą portfelį, iki šiol žinomą kaip „Borawind“, sudaro aštuoni vėjo jėgainių parkai, esantys Burgoso regione į šiaurę nuo Madrido. Šie atsinaujinančios energijos šaltiniai gali pasiūlyti maždaug 400 megavatų galingumą. Manoma, kad sandorio vertė gali siekti nuo 400 - 500 milijonų eurų. Diskusijos jau yra pažengusios, o susitarimas gali būti pasiektas dar šį mėnesį. 

Ta pati kompanija dar pernai įsigijo 13 Ispanijos saulės parkų, priklausančių „X-Elio Energy SL“ ir teikiančių daugiau nei 500 megavatų pajėgumus. Kinijos kompanija taip pat buvo viena iš galutinių konkurso dalyvių, bandžiusių įsigyti žaliosios energijos įmonę „Grupo T-Solar“, veikiančią Ispanijoje ir Italijoje. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos