Ispanijos policija suėmė narkotikų prekeivius, apsimetusius, jog gabena pagalbą Ukrainai

Ispanijos policija suėmė narkotikų prekeivius, apsimetusius, jog gabena pagalbą Ukrainai  © Pexels 2022-12-05 18:03

Ispanijos policija pranešė sužlugdžiusi nusikalstamą organizaciją, kuri apsimetė gabenusi humanitarinę pagalbą Ukrainai, siekdama parduoti kanapes visoje Europoje.

Ispanijos Andalūzijos regione policija sulaikė 30 žmonių iš Ukrainos, Vokietijos, Ispanijos ir Maroko.

„Jie slėpdavo svaigiąją medžiagą kartoninėse dėžėse, užmaskuodami narkotikus kaip atsargas ir humanitarinę pagalbą, skirtą Ukrainai“, – teigiama policijos pranešime.

Visgi Ispanijos policija sučiupo Ukrainos piliečių grupę, kuri Andalūzijoje rinko didelius kiekius kanapių ir parduodavo jas visoje Europoje.

Atlikę išsamesnį tyrimą, policija sulaikė keturis asmenis, gabenusius 109 kilogramus žolės. Reidus keliose vietose atlikę  pareigūnai iš viso rado 2 500 kanapių augalų, šešis ginklus ir 800 000 eurų grynųjų.

Sulaikytiems asmenims buvo pateikti kaltinimai, įskaitant prekybą narkotikais, nelegalių ginklų laikymą ir priklausymą nusikalstamai organizacijai.

Du įtariamieji sulaikymo metu taip pat bandė pasprukti, net taranavo policijos automobilį ir nesunkiai sužalojo du policijos pareigūnus. Jiems gresia papildomi kaltinimai už pareigūno užpuolimą.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos