Ispanijos kurorte kova su neblaiviais turistais – jiems įvestas aprangos kodas

Ispanijos kurorte kova su neblaiviais turistais – jiems įvestas aprangos kodas © Pexels.com 2022-06-21 11:28

Ispanijos Balearų salose esančiame Playa de Palma kurorte verslininkai neapsikentė ir nusprendė kovoti su nuolat girtaujančiais turistais. Dalis barų bei restoranų susitarė dėl griežto aprangos kodo, kuris galios visiems lankytojams. Nesilaikantys aprangos taisyklių į pasilinksminimo vietas nebus įleidžiami.

Nustatytas aprangos kodas draudžia vilkėti futbolo aprangą, maudymosi kostiumėlius ir gatvės prekeivių parduodamus aksesuarus, tokius kaip grandinės ar kepuraitės su skėčiais. Apsinuoginti taip pat draudžiama. Lankytojų be marškinėlių restoranai ir barai neaptarnaus. Be to, prie taisykles taikančių vietų įėjimų pateikiami QR kodai, kuriuos nuskenavus galima pasitikrinti, kokia apranga yra draudžiama.

Šiuo metu tokiam sprendimui susivienijo 11 restoranų ir barų, nors su girtaujančiais turistais Balearų salose kovojama dar nuo 2020 m. Tokie turistai čia nėra laukiami svečiai. Šių salų viename populiariausių kurortų – Ibizoje – uždrausti alkoholio vartojimą skatinantys pasiūlymai, tokie kaip „išgerk viską, ką gali“, „laimės valandos“. Alkoholinių gėrimų prieinamumą taip pat susitarta riboti ir „viskas įskaičiuota“ tipo viešbučiuose.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos