Ispanijoje sulaikyta lietuvio vadovaujama nusikalstama grupuotė

Ispanijoje sulaikyta lietuvio vadovaujama nusikalstama grupuotė © Pexels.com 2021-02-03 13:13

Tarptautinės sulaikymo operacijos pagrindu tapo Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų inicijuotas ir ilgą laiką vykdytas didelės apimties tyrimas. Tarptautinės operacijos metu Lietuvoje, Lenkijoje, ir Ispanijoje buvo sulaikyti 9 įtariamieji, tarp jų – organizuotos nusikalstamos grupuotės lyderis ir aktyviausi nariai, kurie disponavo labai dideliais narkotinių medžiagų kiekiais, organizavo ir vykdė jų kontrabandą įvairiose užsienio šalyse.

Lietuvos piliečio suburta ir vadovaujama nusikalstama grupuotė organizuodavo narkotikų kontrabandą ir prekybą labai dideliais kiekiais (ne mažiau kaip 1450 kg įvairių rūšių  - kokaino, hašišo, kanapių - kvaišalų). tarptautiniu mastu. Nusikaltimams vykdyti buvo pasitelkiamos jachtos, krovininiai vilkikai, lengvieji automobiliai.

Operacijos metu Ispanijoje buvo demaskuotos narkotinių medžiagų laboratorijos. Kratų atlikimo metu minėtose narkotinių medžiagų laboratorijose buvo rasti ir išimti labai dideli kiekiai auginamų narkotinių medžiagų – kanapės, taip pat narkotinių medžiagų gamybai skirtos priemonės bei įrenginiai. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos