Ispanijoje sugautas sukčius internetu pardavinėjęs suklastotas neigiamų COVID-19 testų pažymas

Ispanijoje  sugautas sukčius internetu pardavinėjęs suklastotas neigiamų COVID-19 testų pažymas © Pexels.com 2021-02-02 18:26

ES policijos agentūra perspėjo keliautojus saugotis organizuotų nusikalstamų grupuočių, pardavinėjančių padirbtas neigiamų COVID-19 testų pažymas oro uostuose, kainuojančias net ir iki 300 Eur. Šiuo perspėjimu buvo pasidalinta policijai suėmus keletą įtariamųjų, pardavinėjusių neigiamų COVID-19 testų pažymas Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos oro uostuose, internetu ir per mobiliųjų telefonų pokalbių programėles Ispanijoje ir Nyderlanduose.

Daugelis Europos Sąjungos šalių ir kitų valstybių reikalauja pažymų, patvirtinančių, kad į jas atvykstantys keliautojai nėra užsikrėtę koronavirusu. Atsižvelgiant į plačiai paplitusias technologines priemones – geros kokybės spausdintuvus ir programinę įrangą – apgavikai sugeba pagaminti aukštos kokybės padirbtus, suklastotus ar netikrus dokumentus.

Ispanijoje policija sulaikė žmogų, po 40 Eur pardavinėjusį padirbtas pažymas internetu, o Jungtinėje Karalystėje  sugauti sukčiai, už 113 Eur pardavinėję padirbtus tyrimų dėl COVID-19 dokumentus, su tikros laboratorijos pavadinimu ant padirbtų pažymų.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos