Ispanijoje rastos narkotikais apsvaigintos lietuvė ir ispanė: įtariama, kad tapo penkių vyrų seksualinio nusikaltimo aukomis

Ispanijoje rastos narkotikais apsvaigintos lietuvė ir ispanė: įtariama, kad tapo penkių vyrų seksualinio nusikaltimo aukomis © Pexels 2022-11-14 20:59

Puerto Banuse, Ispanijoje, buvo rasto nuo narkotinių medžiagų apsvaigusios 20 ir 16 metų merginos. Įtariama, kad jos galėjo tapti seksualinio pobūdžio nusikaltimo aukomis.

Sekmadienį buvo sulaikyti penki jaunuoliai, skirtingų tautybių,  baigėsi tuo, kad buvo sulaikyti penki jaunuoliai, kurie įtariama laikė nuo narkotinių medžiagų apsvaigusias nepilnametę ir 20-metę merginą.

Viskas prasidėjo sekmadienio rytą, maždaug apie penktą valandą ryto. 16-metė mergina iš Puerto Banuso paskambino policijai ir pranešė, kad jai paskambino jos bendraamžė draugė, kuri verkė, buvo nervinga ir sutrikusi.

Skambutis nutrūko, o ši jauna moteris, susirūpinusi dėl savo draugės, paskambino dar kartą, tačiau tuomet išgirdo vyrišką balsą, prašantį savininkės telefono PIN kodo, o vėliau skambutį nutraukė. Mergina policijai pasakojo, kad jos draugė greičiausiai yra su keliais vyrais ir jie yra ginkluoti.

Pareigūnai užėjo į terasą ir ten ant stalo pamatė, kad yra ginklas ir peilis. Pro langą svetainėje matėsi du jaunuoliai, nepaisę policininkų šūksnių. Stebėdami jie pamatė dar tris jaunus vyrus, iššokančius iš terasos. Vienam iš jų griūdamas ant žemės susilaužė čiurną.

Vienas pareigūnas liko kartu su nukritusiu 20-mečio iš Jungtinės Karalystės. Tuo tarpu kitas policijos pareigūnas gaudė pasprukusius vaikinus. Vėliau jie buvo sustabdyti. Įvykio metu buvo sužeistas vienas policijos pareigūnas.

Atvykus daugiau pareigūnų, name buvo sulaikyti dar du jaunuoliai. Policininkai rado dvi nukentėjusias merginas. Įtariama, kad jos buvo seksualiai išnaudojamos po to, kai buvo apsvaigintos narkotikais.

Pirmoji nukentėjusioji yra 20-metė lietuvė, gulėjusi ant lovos, pusnuogė ir mieguista. Šalia jos buvo ginklas, panašus į „Thompson“ automatą – senovinį pilietinį ir Antrąjį pasaulinį karą, be kitų konfliktų, naudotą ginklą, kuris, kaip paaiškėjo, buvo imituotas.

Kitame kambaryje 16 metų anglė. Policininkai ją rado nuogą, suvyniotą į antklodę ir labai išsigandusią. Šalia jos buvo mačetė. Ji, kaip pirmoji nukentėjusioji, nepilnametė, taip pat sakė, kad nieko neprisimena, buvo diskotekoje ir pabudo toje lovoje.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos