Ispanijoje per sandėlyje įsiplieskusį gaisrą žuvo trys žmonės, o dar 17 - sužeista

Ispanijoje per sandėlyje įsiplieskusį gaisrą žuvo trys žmonės, o dar 17 - sužeista © Stop kadras 2020-12-11 20:23

Ispanijos ugniagesiai gelbėtojai pranešė, kad per gaisrą netoli Barselonos esančiame sandėlyje, kuriame gyveno migrantai, žuvo trys ir buvo sužeista dar 17 žmonių. Gaisras kilo trečiadienį maždaug 21 val. (Ispanijos laiku) pramoniniame rajone įsikūrusiame sandėlyje, kuriame itin prastomis sąlygomis gyveno iki 200 migrantų. Nepavykus užgesinti gaisro, buvo iškviestas pastiprinimas ir ketvirtadienį ryte įvykio vietoje dirbo 26 ugniagesių komandos. 

„Buvo rasta 60 žmonių, bet daugelis ištrūko pro galinius langus ir pabėgo. Pastatą apleido galbūt per šimtą žmonių. Mažiausiai 17 žmonių buvo sužeisti. Dviejų žmonių būklė kritinė, o kiti patyrė sužalojimų bandydami bėgti, nusprendę šokti iš degančio pastato,“ - žiniasklaidai komentavo Badalonos, rajono, kuriame stovėjo minėtas sandėlys, meras Xavieras Garcia Albiolis. 

„Labai apgailestauju dėl žmonių gyvybių netekties ir esu dėkingas visoms gelbėjimo tarnyboms už puikų darbą išgelbstint dešimtis žmonių iš liepsnų“, – sakė Ispanijos Ministras Pirmininkas Pedro Sanchezas, komentuodamas praėjusios dienos įvykius.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos