Ispanijoje kilo skandalas dėl garsaus daktaro pasisakymų apie pandemiją - susilaukė ir Lietuvos nuomonės formuotojų dėmesio

Ispanijoje kilo skandalas dėl garsaus daktaro pasisakymų apie pandemiją - susilaukė ir Lietuvos nuomonės formuotojų dėmesio © Stop kadras 2022-02-10 10:08

Ispanijoje kilo vienas iš didesnių skandalų susijusių su pandemija ir COVID-19 virusu, ypatingai po to, kai per konferenciją skirtą aptarti padėtį visuomenėje savo nuomonę išsakė žymus šalies Profesorius Joan'as-Ramon'as Laporte Rosello. Jis viešai išsakė savo požiūrį į pandemiją ir viskas kas susiję su ja, skiepijimą, gydymą, ribojimus. 

Toks viešas pasisakymas buvo netikėtas, tačiau daktaro beveik valandos pranešimas buvo išklausytas.

Prof. J-R. Laporte savo pranešime kritikavo daugelį vyriausybės nutarimų, kurie susiję su pandemijos valdymu. Jis taip pat pateikė daug faktų ir skaičių, kurie diskredituoja vakcinas bei farmacijos kompanijas. 

Tiesa, nors ne vienas žymus žmogus pradėjo dalintis profesoriaus kalba, o tarp jų ir Lietuvoje žinomi žmonės, tačiau jau kitą dieną Prof. Joan'o-Ramon'o Laporte Rosello kalbą paneigė arba kritikavo kiti žymūs profesoriai. 

Žinomas Ispanijos dienraštis Chequeado išleido straipsnį apie melagingą profesoriaus pranešimą. (Nuoroda).

Tuo tarpu Lietuvoje žinoma nuomonės formuotoja Jurga Lago, kuri dažnai pasisako apie pandemiją, vakcinas taip pat išreiškė palaikymą Prof. J-R. Laporte savo "Facebook" paskyroje ir pateikė vaizdo įrašą bei į lietuvių kalbą išverstus pagrindinius profesioraus pateiktus faktus. 

Žemiau pateikiame J. Lago pranešimą "Facebook" paskyroje:

"Tai papildau dr. Joan-Ramon Laporte Roselló tiesiai į eterius išsakytas mintis:
1. Fiksuojama daugiau, nei 11000 nuo vakcinų sužalotų suaugusiųjų ir 900 vaikų. Registruoti tik itin įrodomi atvejai. Tai gali skirtis nuo tikrosios situacijos dešimtimis kartų, kaip skiriasi trombozės oficiali statistika.
2. Nuo Covido nemirė nė vienas vaikas. Kokiu pagrindu jie skiepyti?
3. Tik 5 iš 45000 žmonių Phizer bandymuose - vyresni, nei 80 metų. Vadinasi, tikslas “išgelbėti senolius” nėra tiesa.
4. Reikia ištirti, kodėl Ispanijos senelių namuose buvo taikomas keistas gydymo (keturgubomis opioidų dozėmis) protokolas. Covido pradžioje. Žmonės krito, kaip lapai. Mažiausiai 40% panašių medikamentų nereikėjo. (Panašūs protokolai buvo taikomi ir kitose šalyse.)
5. Eksperimente (Phizer) vėl staiga atsirado iš jo išmesti, sunkiai vakcinų sužaloti ir iš jo “dingę” žmonės.
7. Bandymai patvirtino, kad miršta ir vakcinuoti, ir nevakcinuoti. Vienodai.
8. Vakcinos neturi baigtinių bandymų, bet turi masę patentų. 90% šiandien registruotų naujų medpreparatų yra tiesiog medicininės šiukšlės. Tik 1% tikrai vertas registracijos.
9. Covido pasą naudojusios provincijos leido užkrėsti daugiau gyventojų, drauge darė visapusišką žalą savo visuomenei. Šlubuojant pirminei priežiūrai.
10. Krenta sportininkai ir visi matom, kad miokarditų ir perikarditų staiga visuomenėje padaugėjo.
11. Interesų konfliktai tarp farmacininkų ir ligoninių.
12. Vaikams vakcinos sukelia daugiau mirčių, nei Covidas. Skiepytus vaikus ir suaugusius reikės stebėti visą gyvenimą.
13. 81% ES vaistų kontrolės yra priklausomi nuo tų pačių vaistų gamintojų.
Ant galo pasakė, kad Ispanija pirko debesis už aukso kainą. Kad šie medikamentai negali vadintis vakcinomis, reikia ieškoti kito termino.
Ir kad ES tingi, abuoja reakcija yra nedovanotina. Dar įterpsiu savo nuomonę - tyla, Eurouršulės korupcijos šešėliai prisideda prie ES griūties."

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (1)

  • dominykas 2022-02-10 11:41

    lietuvoje irgi uz aukso luitus pripirkta ir kaukiu ir vakcinu ir visko, tik niekaip nesugebejo pripirkti kvepavimo aparatu, toks jausmas, kad palaike maza kieki specialiai, kad visada galetu sakyt "nebera lovu ir aparatu, reik karantina daryt"

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos