Ispanijoje ieškomas mažiausiai 4 homoseksualus nužudęs žudikas (Papildyta)

Ispanijoje ieškomas mažiausiai 4 homoseksualus nužudęs žudikas (Papildyta) © Pexels 2022-05-06 17:12

Ispanijoje manoma, kad siautėja serijinis žudikas, kurio pagrindinis taikinys homoseksualūs vyrai. Kol kas aptiktos 4 aukos, o nusikaltimo vieta Bilbao miestas, kuris yra šiaurinėje šalies pusėje. Policijos pareigūnai įtaria 20-30 metų vyrą, kuris spėjama jau seniau yra pradėjęs savo nusikalstamą veiklą. 

Tiesa, dar gruodžio mėnesį apie užpuolimą pranešė vyras, kuriam pavyko pabėgti nuo užpuoliko. Pagal apibūdinimą nusikaltėlis yra ieškomas visame regione, tačiau kol kas numanoma, kad jis yra nužudęs dar daugiau žmonių.

Manoma, kad žudikas savo aukų ieško pažinčių programėlėje „Grindr“ ir juos pakviesdamas į savo namus, kur apsvaigina narkotinėmis medžiagomis.

Verta paminėti, kad visi nužudymai įvyko per praeitus metus.

Pagal naujausią pareigūnų pateiktą informaciją žudikas pats pasidavė policijai Bilbao mieste prieš porą dienų. Kolumbijos pilietis Nelsonas Davidas, kuriam yra 25 metai prisipažino atlikęs nusikaltimus, o jam turėjo būti pareikšti kaltinimai dėl mažiausiai 8 žmogžudysčių.

Tikėtina, kad 2019 metais iš Kolumbijos pasprukęs ir prieglobsčio pasiprašęs jaunuolis nusikalsti galėjo ne tik Bilbao mieste, tačiau ir visoje Ispanijoje. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos