Ispanijoje gyvenantiems JK piliečiams gresia deportacija

Ispanijoje gyvenantiems JK piliečiams gresia deportacija © Pexels.com 2021-03-30 21:02

Europos Sąjungos teritorijoje trečiųjų šalių piliečiai – tokie dabar yra ir Jungtinės Karalystės piliečiai – per 180 dienų laikotarpį gali būti ne ilgiau 90 dienų be vizos. Norint likti ilgiau, būtina vykdyti reikalavimus – gauti vizą ar įgyti kitą teisėtą pagrindą būti šalyje.

Ši informacija turėtų būti aktualija tūkstančiams Ispanijoje gyvenančių britiško paso savininkų, kurie neturi teisėto pagrindo būti šioje ES šalyje. Teigiama, kad yra žmonių, kurie turėjo prisiregistruoti Ispanijoje, tačiau to nepadarė iki praėjusių metų pabaigos. Dabar jiems 90 dienų terminas baigiasi, o tai reiškia - reikės palikti šalį. 

Ispanijos spaudoje jau pasirodė pranešimų, kad per artimiausias dienas Ispanijos teisėsauga gali ryžtis 500 britų, kurie neturi teisėto pagrindo būti šalyje, deportacijai. Valdžia tikina, kad bus atsižvelgiama į nestandartinę situaciją net ir tuo atveju, jeigu tokie britai įklius kontrolės punktuose, tačiau netolimoje ateityje tokie žmonės galiausiai turės apsispręsti ir pasirinkti, kuri valstybė yra jų rezidencijos vieta.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos