Ispanija tikisi vasarą sulaukti turistų antplūdžio

Ispanija tikisi vasarą sulaukti turistų antplūdžio © Pexels.com 2021-05-13 16:55

Ispanija pranešė, kad šalis tikisi šių metų vasarą priimti apie 45 mln. turistų iš užsienio – šiek tiek daugiau nei pusę 2019 metais atvykusių turistų skaičiaus. Dėl COVID-19 pandemijos 2020 metais užsienio turistų, apsilankiusių Ispanijoje, skaičius sumažėjo 77%, palyginti su 2019 metais.

Ispaniją - antra populiariausią tarp turistų šalių pasaulyje po Prancūzijos - 2019-metais aplankė 83,5 mln. turistų. Demonstruodama pasirengimą atsiverti pasauliui, Ispanija pradeda reklaminę kampaniją, kuria siekiama prisivilioti turistus iš Europos: Prancūzijos, Vokietijos, o ypač, Jungtinės Karalystės, kurie ilgą laiką buvo svarbiausias turistų šaltinis šalyje. 

Ispanijoje šiuo metu išbandomas pilotinis Europos žaliojo pažymėjimo (vakcinacijos paso) modelis, kuris bendrijoje turėtų įsigalioji birželį. Jeigu gegužės 20 dieną Europos Sąjunga pakoreguos apribojimus, taikomus nebūtiniems apsilankymams iš už Bendrijos ribų, tai greičiausiai reikš, kad Ispanija vėl galės atsiverti turistams, atvykstantiems iš Jungtinės Karalystės.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos