Ispanija kovos su vaikų nutukimu - uždraus saldumynų reklamas

Ispanija kovos su vaikų nutukimu - uždraus saldumynų reklamas © jumpstory.com nuotr. 2021-11-05 20:57

Ispanija imasi veiksmų kovoje prieš nutikimą, kuris pastaruoju metu vis didesnė problema sveikatos sistemoje visame pasaulyje. Vienas iš sprendimų šalyje bus uždrausti reklamas, kuriose vaizduojami produktai su dideliu kiekiu cukraus, o tai reiškia, kad šis pasikeitimas darys įtaką daugeliui produktų. 

Daug cukraus turintys produktai gali būti šokoladiniai batonėliai, gazuoti gėrimai, kiti maisto produktai turintys nesveikai didelį kiekį šios medžiagos. 

Kaip teigia šalies sveikatos atstovai, jauniems ir nepilnamečiams labai lengvai daroma įtaka ir jie yra lengviausiai pažeidžiami. Toks sprendimas sulaukė ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) teigiamų atsilipiemų, o Ispanija paseks kitų Europos šalių, tokių kaip Didžioji Britanija, Norvegija ir Portugalija, pavyzdžiu.

Draudimas turi įsigalioti 2022 metais ir bus taikomas reklamoms, kurios rodomos per televiziją, transliuojamos per radiją ar internete ir mobiliosiose programėlėse, kur pateikiamas jaunesniems nei 16 metų vaikams skirtas turinys.

Pagal Ispanijos duomenis kas trečias vaikas šalyje turi antsvorio problemų. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos