Geriausi ispaniški mobilieji telefonai

Geriausi ispaniški mobilieji telefonai © Organizatorių nuotr. 2022-12-27 21:16

Gana įprasta, kad kai svarstome galimybę seną mobilųjį telefoną pakeisti nauju, į galvą visada ateina tokie užsienio prekių ženklai kaip "Huawei", "samsung telefonai", "Apple", "Lenovo", "Motorola", "Xiaomi", "LG" ir daugelis kitų. Tai iš dalies logiška, ir būtent dėl to rinkodaros galia yra beveik nesuskaičiuojama. Visi šie prekių ženklai ne tik pritraukia daugybę žmonių į rinkodarą ir reklamą, bet ir daugiau specializuotos bei bendrosios žiniasklaidos dėmesio. Ir visa tai neskaičiuojant "gerbėjų legionų", kurie kasdien rašo tinklaraščiuose, interneto svetainėse ir socialinėje žiniasklaidoje, taip dar labiau prisidėdami prie šių prekių ženklų populiarinimo.

Tačiau tiesa ta, kad Ispanijoje taip pat yra didelių išmaniųjų telefonų gamintojų, ir ne, turiu omenyje ne "Acorn". Tiesa, kad jie neturi tokios žiniasklaidos galios kaip daugelis anksčiau minėtų prekių ženklų, taip pat tiesa, kad jie nesukelia tokio žiniasklaidos susidomėjimo, tačiau jiems nėra ko pavydėti. Jie siūlo kokybiškus ispaniškus mobiliuosius telefonus geromis kainomis ir, svarbiausia, džiugina savo vartotojus. Dėl viso to šiandien "Androidsis" pateikiame jums pasirinkimą su kai kuriais geriausiais šių laikų ispaniškais mobiliaisiais telefonais.

"BQ Aquaris X Pro

Dabar pereiname prie kito populiariausio ir sėkmingiausio Ispanijos mobiliųjų telefonų gamintojo, tačiau visų pirma kalbame apie jo asortimento viršūnę, t. y. "BQ Aquaris X Pro", aukštos kokybės išmanųjį telefoną, "sukurtą Ispanijoje", kaip teigia pati bendrovė savo reklamoje.

"BQ Aquaris X Pro" pasižymi gražiu ir apgalvotu dizainu. 5,2 colio IPS "Full HD 2.5D" ekranas su 1080 x 1920 taškų raiška, apsauga nuo pirštų atspaudų ir "Quantum Color Technology +" technologija, kuri leidžia matyti ryškias ir gyvas spalvas.

WeiMei VePlus 2.

Galiu lažintis, kad skaitantiems šį straipsnį WeiMei parašas skamba labai menkai. Jei girdėjote šį pavadinimą, greičiausiai manote, kad tai kiniškas prekės ženklas, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. "Weimei" yra Madride įsikūrusi pradedančioji įmonė, galbūt paskutinė iš ispaniškų mobiliųjų telefonų prekės ženklų, tačiau ji siekia pasiūlyti kuo geresnės kokybės terminalus už kuo mažesnę kainą. Štai kaip šis "Weimei WePlus 2", dabartinis jos flagmanas, apibūdinamas kaip "kitas žingsnis į priekį mūsų išmaniųjų telefonų kūrime".

MiVigo miestas 3

Dar vienas įdomus statymas - Valensijoje įsikūrusiai tarptautinei bendrovei "Cirkuit Planet" priklausanti įmonė "MyWigo" turi statymą, kuris, nors gali atrodyti nedidelis, tiesa ta, kad jie veikia beveik šimte šalių. Vienas geriausių išmaniųjų telefonų yra "MyWigo City 3", terminalas su 5,5 colio IPS HD ekranu ir "Android 6" operacine sistema "Zephyr" Keturių branduolių "MediaTek MT6737" 1,33 GHz procesorius, 3 GB RAM, 32 GB atminties ir vidinis išplėtimas iki 64 GB per "microSD" kortelę, talpi 3650 mAh baterija, pirštų atspaudų skaitytuvas, 4G

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos