Dėl neramumų Katalonijoje gali būti atidėtas žymusis „El Clasico“ mačas

Dėl neramumų Katalonijoje gali būti atidėtas žymusis „El Clasico“ mačas © Pexels.com nuotr. 2019-10-16 20:08

Ispanijos futbolo federacija sulaukė "La Liga" prašymo pirmąsias "El Clasico" rungtynes perkelti į "Santiago Bernabeu" stadioną, praneša "El Pais" ir AS.

Jau spalio 26-ąją dieną Madrido "Real" ir "Barcelona" komandos turi stoti į kovą "Camp Nou" stadione. Visgi dėl susidariusios politinės situacijos ir protestų Katalonijoje norima pakeisti "El Clasico" lokaciją.

Visoje Katalonijoje šiuo metu vyksta susirėmimai su Ispanijos policija. Tūkstančiai katalonų gatvėse protestuoja dėl devynių politinių Katalonijos lyderių, kurie buvo sulaikyti 2017 metais ir šią savaitę nuteisti ilgiems metams kalėjimo.

Žinoma, kad "Real" ir "Barcelona" klubų akistata Ispanijoje nėra tik paprasta futbolo dvikova – į ją įsipina daug politinių veiksnių. Būtent dėl šios priežastis "La Liga" pirmąsias "El Clasico" rungtynes nori perkelti į Madridą, kur gyvenimas pastarosiomis dienomis yra žymiai saugesnis.

Visgi tokios permainos gali nepatikti abiem klubams ir žiūrovams, kurie jau turi nusipirkę bilietus į "Camp Nou" stadioną.

Atsakomosios "El Clasico" rungtynės bus žaidžiamos kovo 1-ąją dieną.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos