Bauda už greičio viršijimą ir tai įrodančio vaizdo įrašą „YouTube“

Bauda už greičio viršijimą ir tai įrodančio vaizdo įrašą „YouTube“ © Pexels 2020-10-20 15:20

Katalonijoje, Alt Empordà regione, baudžiamieji kaltinimai pareikšti vyrui, važiavusiam 221 km/h greičiu keliu, kuriame leistinas greitis yra 90 km/h, ir paskelbusiam vaizdo įrašą socialiniuose tinkluose.

Katalonijos pareigūnai, patruliuojantys Žironos regioniniuose keliuose, dar spalio pradžioje pirmą kartą sulaukė Garriguella miesto gyventojų skundų, kuriais buvo išreiškiamas susirūpinimas dėl įvairių motorinių transporto priemonių judėjimo, keliančių pavojų gyventojams.

Spalio 15 dieną 30-mečiui prancūzui, kaip pranešama, to paties miesto gyventojai, buvo pareikšti kaltinimai dėl dviejų nusižengimų kelių eismo taisyklėms: nerūpestingo vairavimo ir važiavimo greičiu, draudžiamu įstatymo.

Tyrimą pradėjusi policija nustatė, kad įtariamas kaltininkas taip pat turi socialinio tinklo „YouTube“ kanalą, kuriame dalinosi keletu vaizdo įrašų, įrodančių, jo nerūpestingą vairavimą, važiavimą draudžiamu greičiu ir bėgimą nuo policijos patrulių.

Viename iš vaizdo įrašų aiškiai matomas greitis, kuriuo kelio C-252 ruože važiavo vyriškis - 221 km/h, nors šiame kelyje draudžiama važiuoti didesniu nei 90 km/h greičiu. Policijos pranešime spaudai skelbiama, kad kaltinamasis anksčiau nebuvo baustas už tokio pobūdžio nusižengimus, ir prireikus jis turės duoti parodymus Figuereso teisme.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos