Automobilių nuomos patarimai

Automobilių nuomos patarimai © pexels 2023-07-13 17:57

Šiais laikais žmonės vis daugiau laiko praleidžia kelionėse ir jos nebūtinai būna tik vienos šalies viduje. Tai reiškia, kad žmonės vis dažniau keliauja lėktuvais į kitas šalis ar net žemynus, o tai reiškia, kad ne visada turime galimybę naudotis savo automobiliu. Kaip bebūtų, dažnu atveju automobilis yra nepakeičiamas kelionės kompanionas kai jau nusileidžiame kitoje šalyje. Akivaizdu, kad tokiais atvejais kaip opcija atsiranda automobilių nuoma (car rental), kuri leidžia naudotis automobiliu jums reikalingą laiką. Kaip ir visur kitur, taip ir automobilių nuomos versle vyrauja didelė konkurencija, todėl labai svarbu žinoti kelis esminius aspektus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis automobilį. 

Patikimiausios automobilių nuomos kompanijos

Jei jau nusprendėte rinktis automobilio nuomą, labai svarbu įsivertinti kompaniją, iš kurios pirksite šią paslaugą. Šiais laikais įvertinti įmonės patikimumą užtrunka vos kelias minutes. Dažniausiai užtenka pasinaudoti paieška internete ir paskaityti atsiliepimus apie kompaniją, iš kurios norite nuomotis automobilį. 

Dažnu atveju reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į atsiliepimų turinį, bet ir jų kiekį. Jei atsiliepimų daug, tuomet nemažai žmonių naudojosi šios kompanijos paslaugomis ir tai savaime jau yra geras ženklas. Aišku, jei atsiliepimai tik neigiami, tai yra blogas ženklas ir šią kompaniją geriau aplenkti. 

Jei nusprendėte, kad visa tai nėra jums arba nenorite tam skirti per daug laiko, galite tiesiog pasinaudoti Discover Cars platforma, kuri visą darbą atliks už jus. Ši kompanija ne tik puikiai koordinuoja automobilių nuomą, bet ir turi laba idaug gerų atsiliepimų iš vartotojų. Trustpilot platformoje Discover Cars turi daugiau nei 100 tūkst. atsiliepimų, o jos reitingas – 4,6 iš 5.

Nuomos sąlygų įvertinimas 

Kaip ir perkant bet kokią paslaugą, svarbu žinoti, ką jūs už sumokėtus pinigus gaunate. Akivaizdu, kad automobilių nuomoje esminis dalykas – pats automobilis. Jei pasirinkote patikimą kompaniją, dėl šito jau galite būti ramūs, o jei kils nesklandumų, juos tikrai padės išspręsti vietiniai darbuotojai. 

Vis tik nuomojantis automobilį svarbu ir kiti aspektai. Visų pirma įsitikinkite, kad automobilis yra tinkamai apdraustas. Automobilių nuomos (car rental) kompanijos beveik visada naudoja KASKO draudimą, taip nelaimingo atsitikimo atveju visą žalą dengia jis. Vis tik gali pasitaikyti atvejų, kai nuomos kompanijos siekdamos sutaupyti nedraudžia automobilių KASKO. Tai būtinai išsiaiškinkite prieš pasiimdami automobilį. Tai turėtų būti įtraukta ir į nuomos sutartį. 

Taip svarbu žinoti, kokią pagalbą kelyje jums suteiks nuomos kompanija, jei kažkas nutiktų. Įprastai jums neturėtų reikėti rūpintis dėl sugedusio automobilio transportavimo, o jums turėtų per trumpą laiką būti suteiktas pakaitinis automobilis. 

Visų nesklandumų nesunkiai galite išvengti su platforma Discover Cars, kuri aiškiai nurodo, koks draudimo tipas taikomas jūsų pasirinktam automobiliui. O jei jums kils nesklandumų, Discover Cars sugrąžins jums pinigus už suteiktas paslaugas.

Kodėl verta rinktis Discover Cars platformą?

Kai reikalingas automobilis trumpam laikui ar tiesiog lankantis kitoje šalyje, tuomet geriausiai jums padėti gali Discover Cars. Šioje platformoje jūs rasite pasiūlymus iš daugiau nei 500 kompanijų, kurios dirba daugiau nei 10 tūkst. lokacijų visame pasaulyje.

Iš esmės jums tereikia pateikti savo norus, o toliau viskąuž jus padarys Discover Cars, kuri pateiks jums pačius geriausius pasiūlymus.

Naudojantis šia platforma galite tikėtis ir kur kas geresnių kainų, kadangi Discover Cars nuolat bendrauja su savo partneriais ir ieško naujų galimybių sumažinti savo paslaugų kainas.

O svarbiausia – jei kažkas nutiko kelyje, Discover Cars nepaliks jūsų likimo valioje ir suteiks pagalbą 24 valandas per parą.

 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos