Tenerifėje įsigaliojo griežtos taisyklės turistams: gresia piniginės baudos iki 3 tūkst. eurų

Tenerifėje įsigaliojo griežtos taisyklės turistams: gresia piniginės baudos iki 3 tūkst. eurų © Pexels 2023-01-16 15:40

Turistai populiarioje Tenerifės vietovėje turės laikytis naujų griežtų taisyklių nuo sausio 17 dienos, kadangi už sunkiausius pažeidimus baudos sieks iki 3 000 eurų.

Turistai bus baudžiami už šiukšlių palikimą ar rūkymą viename iš regiono paplūdimių pagal naujas taisykles. Rūkantys asmenys paplūdimyje galės rūkyti tik tam skirtose vietose, kurios yra pažymėtos specialiais ženklais. Įmonėms taip pat gali būti skirtos baudos už vienkartinio plastiko naudojimą arba šiukšlių ir netvarkos kūrimą paplūdimyje.

Tiekiant maistą nenaminiams gyvūnams, tokiems kaip balandžiai, žiurkės ir beglobės katės, turistai taip pat gali būti nubausti.Pagal naujas griežtas taisykles leidžiama šerti beglobius gyvūnus tik įgaliotoms šėrykloms. Darydami bet kokius grafičius, rašydami ar įbrėždami bet kurią vietą viešoje erdvėje, turistai taip pat bus baudžiami. Tai apima viešąjį transportą ar bet kokį viešąjį baldą, pvz., suoliuką ar ženklą.

Už nedidelius pažeidimus bus skirta 750 eurų bauda, o už rimtus incidentus turistams bus skirta didžiulė 1500 eurų bauda. Rimčiausiais atvejais turistai gali būti nubausti iki 3000 eurų bauda už naujų kurorto taisyklių pažeidimą.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos