Ispanijos kainų grimasos: brangios komunikacijos ir medicina, bet alkoholis ir cigaretės - pigūs

Ispanijos kainų grimasos: brangios komunikacijos ir medicina, bet alkoholis ir cigaretės - pigūs © Pexels.com 2021-06-25 21:33

Naujausia „Eurostat“ kainų indekso ataskaita rodo, kad Ispanija pateko į dvyliktą vietą pagal pragyvenimui tenkančias išlaidas, po to, kai 10 iš 12 vertintų kategorijų kainos buvo žemesnės už Europos vidurkį. 

Minėta ataskaita buvo sudaroma lyginant prekių kainas 12 kategorijų 27 Europos šalyse. Tyrimo metu nustatyta, kad Ispanijos kainos buvo mažesnės už Europos vidurkį 10-tyje kategorijų, išskyrus dvi: sveikatos ir telekomunikacijų.

Sveikatos kategorija, į kurią įeina viskas, kas susiję su sveikata, pavyzdžiui, medicinos išlaidos, odontologijos paslaugos, slaugos namų kaštai ir bendrosios medicinos paslaugų kainos Ispanijoje 11 procentų didesnės už Europos vidurkį.

Telekomunikacijų (ryšių, interneto, televizijos paslaugų) kaina 22 procentais didesnė už Europos vidurkį, tačiau alkoholinių gėrimų ir cigarečių kainos - 13 procentų mažesnės už vidurkį, rodo atskaitos duomenys. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos