Ispanijoje nėštumą nuslėpusi 12-metė pagimdė kūdikį

Ispanijoje nėštumą nuslėpusi 12-metė pagimdė kūdikį © Pexels.com 2020-12-17 19:04

Mergaitės, kurios vardas neatskleidžiamas, šeima patyrė šoką, kai mažametei dukrai prasidėjo sąrėmiai, o vėliau ji pagimdė naujagimį berniuką, kurio tėvas, kaip įtariama, galėtų būti namuose svečiavęsis ir vienu metu kartu gyvenęs 17 metų amžiaus vaikinas. Teigiama, kad tiek mama, tiek kūdikis yra sveiki, nors dėl mergaitės amžiaus šis nėštumas buvo laikomas rizikingu.

Šeimos tapatybė taip pat neatskleidžiama, siekiant apsaugoti mergaitės privatumą, tačiau teigiama, kad visa šeima buvo šokiruota, kai paaiškėjo, kad tokio amžiaus mergaitė pastojo. Taip pat tiriamos aplinkybės, kuriomis mergaitė galėjo pastoti, nes nepilnametė sutikimo seksui duoti negali. Vietos pareigūnai aiškinasi, ar ji nebuvo išprievartauta minėto septyniolikmečio ar kito vyro.

Mergaitė pastojo Ispanijoje prasidėjus karantinui - kovo mėnesį. Pasibaigus karantinui mergaitė grįžo į mokyklą, bet nei jos mokytojai, nei bendramoksliai nepastebėjo, kad ji yra nėščia, o pati mergaitė šią žinią nuo šeimos slėpė. Prasidėjus sąrėmiams, buvo iškviesti medikai, kurie spėjo atvykti kaip tik laiku, kad padėtų mergaitei pagimdyti sūnų. Mama su kūdikiu buvo išvežti į ligoninę Santanderio mieste, kur situaciją įvertino socialinė darbuotoja. Mergaitė buvo išleista namo, o kūdikis vis dar yra ligoninėje – jo būklė stebima. Pranešama, kad šeima atiduos kūdikį įvaikinimui. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos