Ispanija trečioje vietoje tarp palankiausių laisvai samdomiems darbuotojams - Lietuva 8

Ispanija trečioje vietoje tarp palankiausių laisvai samdomiems darbuotojams - Lietuva 8 © Pexels.com 2021-10-24 11:15

Pagal 8 faktorius, kurie yra svarbiausi laisvai samdomiems darbuotojams atlikus tyrimą paaiškėjo geriausios šalys pasaulyje šioje sferoje. Ispanija tarp visų įvertintų valstybių yra 3-oje vietoje pagal Jungtinės Karalystės verslo platformos „Tide“ analitikus.

Pagal „Tide“ atrinktos šalus buvo vertinimos nuo 0 iki 10 balų, o tarp faktorių vertinami pragyvenimo išlaidos, interneto greitis, darbuotojų teisės, laismės indeksas ir t.t.

Pirmoje vietoje pagal bendrą surinktų balų skaičių atsidūrė Singapūras, antroje Naujoji Zelandija, o trečioje Ispanija. Tiesa, Lietuva šiame sąrašė ne taip jau žemai ir užemė 8-tą vietą. 

Visgi, šis analitikų įvertinimas skiriasi nuo pačių darbuotojų, kurie vertina Olandija kaip geriausia vieta dirbti kaip laisvai samdomiems.

Tuo tarpu blogiausiai įvertintos šalys pagal indeksą yra Japonija, Kinija ir taip pat Italija.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (3)

  • fnatic 2021-10-24 17:05

    O dabar ėjot lengviausiu keliu, bet aš nesustosiu ir apkartinsiu jums gyvenimą ir rasiu prie ko prisikabinsi ir sudominti tuos, kurie pažiūrės ar viskas čia legalu yra. Arba viešai atsiprašysit ir atblokuosit ir elgsitės taip kaip ir turit savo pozicijose elgtis.

  • fnatic 2021-10-24 17:05

    O internetas taip yra vieša erdvė, kur galioja viešosios tvarkos įstatymai, bet vėlgi ne adminai turi kuruoti viešąją tvarką, o policija, o jūs neturit įgaliojimų, bet kodėl jūs kišatės į tai kur jūs neturit teisių. O save įteisint su portalo taisyklėm tai neužtenka protelio, kad sau atrištumėt rankas, o tada ir man būtų aišku kur ir kiek yra tos ribos.

  • fnatic 2021-10-24 17:05

    Aš jau daviau užklausą į https://www.latga.lt/....latga.lt/ šūdžiau dėl platinamų nelegalių transliacijų komentaruose per F-1 tiesiogines transliacijas. Labai mėgstat trinti komentarus ir parodyti šališkumą Verstapeno, Red Bull komandos žiūrovų pusėj ir kas jūs tokie kad turit teisę spręsti kas įžeidžia o kas ne, jeigu nėra jokių portalo taisyklių.

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos