Ispanija sugriežtino kriptovaliutų reklamos taisykles

Ispanija sugriežtino kriptovaliutų reklamos taisykles © Pexels.com 2022-01-18 21:08

Ispanijos vyriausybė nutarė sugriežtinti kriptovaliutų reklamos taisykles, taip siekdami užtikrinti, kad visi gyventojai pasiryžę investuoti žinotų gresiančias rizikas. Istatymas priimtas vertybinių popierių rinkos priežiūros institucijos iniciatyva.

Iki šiol nereglamentuotos kriptovaliutų reklamos kiekvienais metais sulaukė vis daugiau dėmesio, o ypatingai prie to prisidėjo nuomonės formuotojai, kurie nevaldomai dalinosi skelbimais. Toks reklamos augimas atkreipė viso pasaulio priežiūros institucijas. 

Pagal naujai priimtas taisykles, kurios šalyje įsigalios nuo vasario mėnesio, bus reglamentuota, kad visi skelbimai reklamuojantys ar kitaip susiję su kriptovaliutomis turės būti aiškūs, subalansuoti, nešališki ir neklaidinantys.

Taip pat kriptovaliutų paslaugų teikėjai turės bent prieš 10 d. informuoti atitankamas reguliavimo įstaigas apie savo reklamas skirtas 100 tūkstančių ar daugiau žmonių.

Tokie reguliavimai yra dar pakankamai švelni priemonė, nes kitos šalys yra uždraudusios reklamuoti ar net prekiauti jomis.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos