Ispanija šeštą kartą pratęsė draudimą atvykti žmonėms iš Jungtinės Karalystės

Ispanija šeštą kartą pratęsė draudimą atvykti žmonėms iš Jungtinės Karalystės © pexels.com 2021-03-10 15:36

Ispanija kovo 9-ąją iki balandžio pradžios dar kartą pratęsė draudimą atvykti asmenims iš Jungtinės Karalystės (JK), Brazilijos ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) dėl ten aptiktų koronaviruso atmainų. Ispanija yra viena iš daugelio Europos šalių, įvedusių kelionių apribojimų šioms trims valstybėms dėl nerimo, kad ten aptinkamos naujosios atmainos yra užkrečiamesnės, o gaminamos vakcinos mažiau joms veiksmingos. 

Draudimas atvykti netaikomas Ispanijos piliečiams ir žmonėms, turintiems leidimą nuolat gyventi Ispanijoje. Išimtys taikomos žmonėms, tranzitu keliaujantiems per Ispaniją, tačiau jiems neleidžiama palikti oro uosto ar likti ten ilgiau nei 24 valandas.

Nuo vasario 22 d. visi į Ispaniją atvykstantys žmonės iš Brazilijos ar PAR privalo 10 dienų laikytis saviizoliacijos, šis laikotarpis gali sutrumpėti iki 7 dienų parodžius neigiamą testą. Kovo 8 dieną šis šalių sąrašas buvo išplėstas ir pradėtas taikyti atvykėliams iš: Kolumbijos, Peru, Botsvanos, Kamerūno, Ganos, Kenijos, Mozambiko, Tanzanijos, Zambijos ir Zimbabvės.
Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos