Ispanija buvo išbraukta iš paveiktų šalių sąrašo

Ispanija buvo išbraukta iš paveiktų šalių sąrašo © Pexels.com 2021-02-27 12:30

Penktadienį, vasario 26-ąją dieną, LR Vyriausybei atnaujinus paveiktų šalių sąrašą, iš kurių atvykus taikomos griežtesnės izoliacijos sąlygos, buvo išbrauktos Ispanija ir Portugalija.

Nuo pirmadienio, kovo 1-osios, atvykusiems į Lietuvą iš Ispanijos ir Portugalijos bus taikomos švelnesnės izoliacijos sąlygos.

Prieš atvykstant į Lietuvą, privaloma užpildyti anketą ir gautą patvirtinimą (QR kodą) pateikti vežėjui prieš patenkant į transporto priemonę arba, jeigu vykstama savo transportu, NVSC specialistams ar kitiems pareigūnams pasienio kontrolės punkte ar keleivių kontrolės punkte.

Privalomas tyrimas dėl koronaviruso

  • Tyrimas turi būti atliktas 48 val. laikotarpiu iki atvykimo į Lietuvą arba jau atvykus (registruotis į tyrimą per 24 val. nuo atvykimo asmenis, atvykusius jūrų ar oro transportu užregistruos NVSC specialistai atitinkamame oro ar jūrų uoste).

Privaloma 10 dienų izoliacija:

  • Galima pasivaikščioti lauke, bet nenutolti toliau kaip 1 km nuo izoliavimo vietos ir privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Draudžiama lankytis žmonių susibūrimo vietose;
  • Gyvenant su kitais asmenimis reikia izoliuotis atskirame kambaryje, tačiau kartu gyvenantiems asmenims izoliuotis nereikia;
  • Būtina laikytis kitų izoliacijos reikalavimų.

Izoliacijos laiką galima sutrumpinti ne anksčiau kaip 7-ąją izoliacijos dieną savo lėšomis atlikus koronaviruso (PGR) tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos