Dėl liūčių ir potvynių Ispanijoje žuvo 5, evakuoti tūkstančiai, parduotuvėse prapliupo vandens kriokliai

Dėl liūčių ir potvynių Ispanijoje žuvo 5, evakuoti tūkstančiai, parduotuvėse prapliupo vandens kriokliai © Pexels 2021-09-15 21:12

Ispanijoje ne pirmą dieną siaučiant liūtims ir potvyniams, žuvusių skaičius padidėjo iki penkių, sutriko susisiekimas keliais ir oro uostų veikla, o apie 3,5 tūkst. žmonių buvo priversti evakuotis. 

Naujausia auka tapo vyras, kurio kūnas buvo rastas Redovano apylinkėse, maždaug už 50 km į pietvakarius nuo Alikantės miesto. Anksčiau penktadienį Andalūzijos regione vyras žuvo potvynio srautui nunešus jo automobilį. Kita tragedija įvyko Almerijoje, vieną tunelį per kelias minutes užliejus didžiuliam vandens kiekiui ir paskandinus ten buvusį automobilį. 

Kitame Ispanijos regione – La Korunja – dėl stiprių liūčių įlūžo vietinio prekybos cento stogas ir ant pirkėjų pasipylė vandens kriokliai. Laimei, niekas nenukentėjo nei dėl patalpą užtvindžiusio vandens, nei dėl krentančių stogo konstrukcijų. Kitame prekybos centre pirkėjus vanduo apsėmė požeminėje stovėjimo aikštelėje: žmonės, palikę mašinas, gelbėjosi iš aikštelės patys. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos