3 mln. eurų: tiek reikalauja dėl grubios gydytojų klaidos svetimos šeimos užauginta ispanė

3 mln. eurų: tiek reikalauja dėl grubios gydytojų klaidos svetimos šeimos užauginta ispanė © Pexels.com 2021-09-10 18:39

Paprasta žmogiška klaida – šiam faktoriui buvo suversta kaltė, po to, kai 2002 m. gimusi ispanė kreipėsi į teismą, norėdama prisiteisti 3 mln. eurų už tai, kad ligoninėje ji buvo atiduota svetimai šeimai. 

Tiesa išaiškėjo, po to, kai moterį dėl sudėtingos situacijos šeimoje auginusi močiutė panoro atlikti DNR tekstą. Močiutę tai padaryti paskatino moters biologiniu tėvu laikytas asmuo, pareiškęs, kad atsisako savo pareigų. Vėliau atlikti kiti DNR tyrimai atskleidė, kad moters nesieja biologinis ryšys su visais jos giminaičiais. 

Valdžios institucijos ištyrė 2002 m. incidento aplinkybes ir nustatė, kad dabar jau uždarytos Logroño San Millán ligoninės gimdymo skyriuje gydyti du kūdikiai, gimę penkių valandų skirtumu, buvo atsitiktinai sukeisti. Atrodo, kad abu kūdikiai dėl per mažo svorio ir kitų problemų buvo paguldyti į inkubatorius, o prieš juos atiduodat tėvams, atsitiktinai sukeisti. 

Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos