Ispanija Ibiza Visos naujienos

Ibiza – Ispanijai priklausanti sala esanti Viduržemio jūroje. Ibizos pavadinimas dažniausiai atpažįstamas dėl naktinių kubų gausos. Jame esančios pramogų vietos prilygsta aukščiausios klasės pasauliniams standartams. Žinoma, šioje saloje lankose ne tik aktyvaus laisvalaikio mėgėjai, kadangi vietovė geba parodyti kur kas daugiau.

Naktiniai Ibizos klubai traukia savo didumu ir ekstravagancija. Juose lankosi žymiausi pasaulio DJ, kurių muzika pritraukia milijonus žmonių kiekvieną vakarą išeinančių į gatves. Nuoširdžios šypsenos ir gaivalinga muzika tai viskas, ko daugelis nori. Ibizos pasididžiavimas – naktinis klubas „Privilegia“. Tai aukščiausio lygio pasaulinius standartus atitinkanti pasilinksminimo vieta, kuri labiausiai žavi savo didumu. Įsivaizduokite, kolonos, kurios laiko lubas yra beveik 25 metrų aukščio, o pats klubas talpina net iki 10 000 žmonių. Įdomu tai, kad dalyvaujant žinomam DJ visa pagrindinė salė bus pilna linksmai laiką praleisti nusiteikusių turistų ir vietinių gyventojų. Pačiame klube galima rasti kelias parduotuves, kuriose galima įsigyti ne tik pirmo būtinu smulkmenų, tačiau taip pat drabužių. Tuo pačiu „Privilegia“ turi nuosavą baseiną, kuriuo mėgautis gali šio klubo lankytojai.

Visgi, ne tik naktinis gyvenimas vilioja apsilankyti šioje saloje. Yra kur kas daugiau pramogų ir lankytinų vietų, kurias mes Jums rekomenduojame.

Ieškai pigiausių kelionių į Ibizą?

Es Vedra – viena nuostabiausių vietų, kuri teikia nardymo paslaugas. Tai puiki vieta turistams norintiems pajusti Viduržemio jūros dvasią. Teikiama galimybė nardyti po olas, įmantriausias vietas, kurias daugelis turistų atranda patys. Verta akcentuoti, jog maudantis/nardant galima susipažinti su nuostabia augmenyje, kurią galima atrasti būtent tik šiame rajone.

Santa Agnes de Corona – nuostabus kaimelis esantis Ibizos šiaurinėje dalyje. Šis kaimelis turistus  traukia dėl nuostabios gamtos. Aplink esantys kalnai apsupą vietovę ir leidžia pasijusti tarsi karūnos viduje (Carona – karūna). Šio miestelio kalnuose auga labai daug įvairiausių krūmų bei vaismedžių, kurių vaisiais galima mėgautis tiesiog skinant viską nuo floros. Nakties metu, ypač per pilnatį, galima pamatyti nuostabią oazę, kuri kasmet pritraukia daugiau nei kelis milijonus lankytojų. Sakoma, kad tai vaizdas, kuris yra verta nuodėmės.

Viešbučių Ibizoje rezervavimas


Norintiems pajusti dar artimesnį ryšį su gamta siūlome keliauti į Ses Salines gamtos parką. Jis mėgiamas dėl labai įvairios gamtos mažame plote. Tiek flora, tiek fauna dažniausiai užburia ir paskatina vėl ir vėl atvykus į Ibizą lankti šią vietovę. Visą dieną galite degintis nuostabiuose paplūdimiuose, o vakare sėdėdami kopose išlydėti saulę.

Tiesa, Ibiza turistus traukia ne tik dėl naktinio gyvenimo ir nuostabios gamtos. Ši sala siūlo ir aktyvų laisvalaikį. Vienas iš pasirinkimų – išvykos laivais į kitas salas. Ibizos pakrantė tęsiasi daugiau nei 200 km, kurie turi daugiau nei šimtą uostamiesčių gebančių turistus plukdyti kur tik jie nori. Būtent mini laiveliais, jachtomis ir kateriais galima patogiausiai aplankyt netoliese esančias salas. Paprastai jose būna laukiniai paplūdimiai, tad tai pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori ramybės ir visiškos tylos.

Na, o atkeliavus į kokią nors nuostabią vietą būtinai reikia išbandyti nardymo teikiamas pramogas. Jei jums tai pirmas kartas – nesibaiminkite. Profesionalai viską detaliai paaiškins ir pats procesas jums tikrai nebus per sudėtingas.

Daugelis klaidingai mano, kad Ibiza tik vakarėlių vieta. Net ir šeimos su vaikais atvyksta čia smagiai praleisti laiko. Juk aktyvus laisvalaikis ir nuostabi gamta traukia daugelį.

Ibizos žemėlapis

Orai Ibizoje

Ibiza – sala, todėl ir orus čia didele dalimi lemia jūros įtaka. Vasaros mėnesiais dienos temperatūra siekia 30 ir daugiau laipsnių. Naktimis nukrinta iki 20 – 22 laipsnių. Norintiems gerai pasikaitinti, tai puikus metas keliauti į Ibizą.

Žiemos mėnesiais dienos temperatūra paprastai siekia 16 laipsnių, kartais ir daugiau. Tuo metu naktį nukrenta vidutiniškai iki 8 laipsnių. Šiuo metu salą aplankyti ne itin verta, nebent keliaujate pasigrožėti gamta, o ne panaktinėti klubuose.

Jei norite lietuviškos vasaros orų Ibizoje, keliaukite ten balandžio, gegužės, spalio ar net lapkričio mėnesiais, kuomet vidutinė aukščiausia dienos temperatūra siekia 20-24 laipsnius. Naktimis šiuo metu atvės iki 12 – 15 laipsnius, kas gali būti ir šaltoka, tad nepamirškite ir šiltesnio drabužio įsimesti.

Lyja Ibizoje ne itin daug. Maždaug trečdaliu mažiau nei Lietuvoje, daugiausia – rudenį, mažiausia – vasarą. Pagal tai taip pat galite planuoti atostogų laiką. Žinoma, nepamirškite ir pasitikrinti orų prognozių prieš keliaujant, juk nenorite visą laiką pratūnoti viešbučio kambaryje?

Vandens temperatūra vasarą gali siekti ir 27 laipsnius šilumos (nelabai gaivinantis vanduo, tiesa?), na o žiema nukrenta iki 14 laipsnių, kas jau gerokai žemiau nei daugumos žmonių maudymosi temperatūros riba.

Populiariausi ir pigiausi viešbučiai Ibizoje

Apartamentos Malacosta – apartamentai vos už 200 metrų nuo paplūdimio. Šiuose apartamentuose rasite restoraną ir numerius su balkonais. Pėsčiomis nesunku bus pasiekti miesto centrą, kuris yra vos už kilometro. Ten rasite gausybę barų ir kavinių. Kambariai turi oro kondicionierius, televizorius, virtuvėles su mikrobangų krosnele, šaldytuvu, orkaite, kavos aparatu. Be to, galėsite pasinaudoti nemokamu belaidžiu internetu ir seifu. Nuo viešbučio iki oro uosto – 6 kilometrai. Viešbučio vertinimas – 8.3/10. Nuotraukos ir užsakymas.

Hostal Ibiza – pačiame Ibizos miesto centre įsikūręs hostelis. Vos už dešimties minučių kelio pėsčiomis – miesto senamiestis ir žymiausi lankytini objektai. Čia galite gauti numerį su privačiu arba bendru vonios kambariu. Hostelis ypatingai švarus ir tvarkingas. Iki oro uosto – 10 kilometrų, jį galima pasiekti autobusu, kurio stotelė  vos už 300 metrų nuo hostelio. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Hotel Maritimo. Šis viešbutis įsikūręs prie pat jūros, už 300 metrų nuo paplūdimio, netoli Ibizos. Čia rasite baseiną, sporto salę, kiekviename kambaryje – terasa ir nemokamas belaidis internetas. Numeriai šviesūs, kondicionuojami, turi vonios kambarius. Iki uosto – 1 kilometras, iš uosto keltu galima pasiekti ir kitas salas. Na o lankomiausi turistiniai objektai Ibizoje – tik už 700 metrų nuo viešbučio. Viešbutyje taip pat rasite restoraną bei užkandžių barą. Administracijoje galima išsinuomoti automobilį ar motociklą. Viebšučio vertinimas – 7.8/10. Nuotraukos ir užsakymas.

Colours Ibiza įsikūręs tiesiog puikioje vietoje. Iki uosto – 5 minutės kelio pėsčiomis. Kambariuose rasite oro kondicionierius ir nemokamą belaidį internetą. Vonios kambariai – bendri. Populiariausi miesto barai ir kavinės įsikūrusios visai čia pat, tad toli eiti nereikės. Iki oro uosto – 10 minučių kelio automobiliu. Viešbučio vertinimas – 7.2/10. Nuotraukos ir užsakymas.

Urban Spaces Ibiza. Dar vienas miesto centre esantis viešbutis, už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo uosto. Siūlomuose numeriuose – nemokamas belaidis internetas, taip pat tiekiami nemokami pusryčiai. Visi numeriai turi privačius vonios kambarius. Šalia viešbučio – sodas, o ant stogo – terasa su vaizdu į miestą. Paėjus vos 5 minutes rasite gausybę parduotuvių, barų, kavinių, restoranų.. Iki oro uosto – 7.5 kilometrai. Nuotraukos ir užsakymas.

Viešbučių Ibizoje rezervavimas