Kelionė ir skrydis į Tenerifę iš Varšuvos Modlino oro uosto

Kelionė ir skrydis į Tenerifę iš Varšuvos Modlino oro uosto 2017-03-17 06:08

Kadangi tiesioginių skrydžių į Tenerifę iš Lietuvos pasitaiko retai. O ir tos būna ne iš pigiųjų pasirinkome keliauti į Tenerifę per Varšuvos Modlin oro uostą. Šis Varšuvos oro uostas turi tiesioginius skrydžius į Tenerifę. Ir neretai iš Modlino oro uosto į Tenerifę galima nuskristi žemomis kainomis.

Daugiau apie Tenerifės salą rasite čia.

Iš Modlino tiesioginius skrydžius į Tenerifę vykdo bendrovė Ryanair. Bilietus skyrdžiui įsigyti galite Ryanair tinklalapyje pasirinkdami išskrydimą iš Varšuvos Modlin oro uosto. Nusileidimo vieta Pietų Tenerifė. Pirmas kelionės etapas, tai kelionė iš Vilniaus į Varšuvą. Pasirinkome Lux Express keleivių pervežimo kompaniją. Kuri iš Vilniaus centrinės autobusų stoties išvažiuoja 6:40, 10:35, 14:45 ir 22:30 kiekvieną dieną. O Varšuvoje būna 13:55, 17:50, 22:20 ir 06:00. Kadangi mūsų skrydis į Tenerifę 11:25 (Varšuvos laiku), pasirinkome autobusą kuris išvyksta iš Vilniaus 22:30 ir būna "Varšuvos Centinėje stotyje 04" 6:00 (Varšuvos laiku) valanda ryto. Išlipus iš Lux Express autobuso reiks paeiti apie 700m iki Varšuvos Kultūros rūmų, nes nuo ten kursuoja Modlinbus autobusai kurie veža į Modlino oro uostą. Kelionė iki Modlino oro uosto trunka apie 45-50min. Kaip tik vienas iš Modlin autobuso išvažiavimų yra 06:55. Kuris mums puikiai tinka. Autobusai kurie veža į Modlino oro uosta kursuoja dažnai, kas 30-60min. Laiko nueiti iš Lux Ekspress pakako sočiai teko net geras 30-40min palaukti.

Bilietus tiek Lux Express tiek Modlinbus būtinai įsigykite iš anksto internetu jų tinklalapiuose. Taip gausite garantuotas vietas autobuse. Nes jei autobusai bus pilni ir jūs neturėsite iš anksto įsigytų bilietų jums teks laukti sekančių autobusų, be to bilietai pirkti internetu yra pigesni nei perkant autobuse.

Modlinbus autobusai sustojmo aikštelėje.

Modlinbus autobusai sustojimo aikštelėje. Taigi jei surasite šitą aikštę, žinokite, kad atėjote į teisingą vietą iš kurios vyksite iki Modlino oro uosto.[/caption]   Lux Express bilietai Išvykimo stotelė: Vilniaus autobusu stotis Atvykimo stotelė: Varšuva, Centrinė stotis 04 Modlinbus bilietai Išvykimo stotelė: Warsaw City Centre (Palace of Culture) Atvykimo stotelė: Modlin Airport (WMI) Ryanair bilietai Išvykimas: Warsaw (Modlin) Atvykimas: Tenerife (South)

admin
Sekite naujienas Facebooke Pažymėk savo vietovę

Komentarai (0)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.
Naujausios naujienos